اگر بخواهیم دوران قدیم و جدید را با یکدیگر مقایسه کنیم، بارزترین تفاوت این دو دوره به استفاده از ابزار و کسب‌وکارهای اینترنتی برمی‌گردد. در زمان‌های گذشته افراد برای رفع معیشت و نیازهای زندگی به کارهای حضوری روی می‌آوردند، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، رایج شدن اینترنت و صفحه‌های مجازی، بیزینس‌های آنلاین روز‌به‌روز افزایش یافته و افراد زیادی به آن‌ها جذب می‌شوند.

یکی از این کسب‌وکارها که توانست در مدت زمان کوتاه جایگاه خوبی را از آن خود کند، ارز دیجیتال بود. این ارز دیجیتال زیر مجموعه‌های متفاوتی را تشکیل داده تا افراد بتوانند با سرمایه‌هایی که دارند با گذاشتن مقدار کمی زمان به سود‌دهی بالا برسند. البته ناگفته نماند که قبل از شروع هر کار شخص متقاضی باید در آن زمینه اطلاعات کافی و درست کسب کرده و از همه جهت جوانب را بسنجد، تا هنگام وارد شدن به کار دچار مشکل نشود. سپس منابع درست و معتبر را انتخاب کند. برای مثال اگر کسی قصد دارد در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کند، باید صرافی‌هایی را انتخاب کند که از نظر جهانی مورد تایید قرار گرفته‌‌ و تجربه بالایی دارند.

از جمله این صرافی‌های ارز دیجیتال، می‌توان به اوکی اکسچنج اشاره کرد. این صرافی با ارائه بهترین خدمات به صورت دقیق و به‌روز، متقاضیان و سرمایه‌گذاران را راضی نگه داشته و تاکنون هیچ اعتراضی نسبت به این صرافی مطرح نشده است. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم با خیال راحت برای خرید ارز دیجیتال سرمایه خود را در صرافی ارز دیجیتال اوکی اکسچنج قرار دهید و بدون هیچ نگرانی مبالغ مورد نظر خود را دریافت و ارسال کنید.

 

تجربه‌ای نوین و لذت‌بخش با بیت کوین

ارز دیجیتال در ابتدا با نام بیت کوین شناخته شده است، یعنی مردم جهان اولین ارز دیجیتال را بیت کوین می‌دانند، که توانست با تلاش فراوان در بازه زمانی کوتاهی اعتماد کاربران را به دست بیاورد. به گونه‌ای که افراد این ارز را به عنوان برترین و معتبر‌ترین ارز شناخته‌ و سرمایه‌های کلان خود را در این راه قرار دادند.

بیت کوین به دلیل پیچیده بودن،  به یک‌سری اطلاعات نیاز دارد که سرمایه‌گذار بتواند در زمان مناسب اقدام به خرید بیت کوین کرده و زمانی که قیمت‌ها به اوج خود رسید به فروش ارز بیت کوین بپردازد. بنابراین افراد باید برای خرید این ارز با اخبار روز همراه باشند تا تمام ابهامات را برای خود برطرف سازند. پس از بیت کوین ارز‌های فراوانی با الگو گرفتن از آن روی کار آمدند اما نتوانستند محبوبیت و اعتبار آن را کسب کنند. برای همین به مبارزه با آن پرداختند و سعی کردند این ارز را در منگنه قرار داده و از چند جهت به آن فشار بیاورند. اما با این شرایط سخت نیز بیت کوین سربلند شد و توانست محبوبیت بیش از پیش خود را چندین برابر کند.

تتر رقیبی سر‌‌سخت برای بیت کوین

این ارز در ابتدا توسط یک شرکت در هنگ کنگ به وجود آمد. به دلیل ناشناخته بودن، در جایگاه خود باقی ماند و هیچ منزلتی کسب نکرد. اما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی توانست قدرت خود را به سرمایه‌گذاران ثابت کند و محبوبیت به دست آورد. این ارز برخلاف سایر ارزهای دیجیتال فرایند ماینینگ ندارد و همانند فیسبوک تحت نظارت و کنترل شعبات و بانک‌های مرکزی قرار دارد. اساسی‌ترین و برترین ویژگی که ارز تتر را از بقیه مجزا می‌کند، ارزش ثابت آن است. یعنی تحت تاثیر شرایط اقتصادی قرار نمی‌گیرد. خرید و فروش تتر در نقاط مختلف جهان در طول روز حجم زیادی را به خود اختصاص داده و همین امر ترافیک ارز تتر را به حد چشم‌گیری افزایش می‌دهد. برای این که بتوانید در سرمایه‌گذاری ارز تتر موفق شوید و به سوددهی بالا برسید، باید در این زمینه اطلاعات درست و کافی داشته باشید تا بتوانید بر اساس علم و آگاهی خود در این بیزنس گام بردارید.

با وجود صرافی‌های ارز دیجیتال دیگر نگران سرمایه خود نباشید!

با توجه به اینکه کسب‌و‌کارهای مربوط به ارز دیجیتال ثانیه به ثانیه اوج گرفته و متقاضیان آن بسیار افزایش یافته است، برخی افراد به این نتیجه رسیدند که صرافی‌هایی را در جهت  ارز دیجیتال پایه‌گذاری کنند تا افراد بتوانند بر اساس وجود این صرافی به راحتی با اطمینان کامل سرمایه‌گذاری کنند. در این راستا صرافی‌های زیادی معرفی شد، اما اوکی اکسچنج توانست متقاضیان زیادی را ترغیب کند تا در این نوع سرمایه‌گذاری ثابت قدم باقی بمانند.