قصد داریم در این مطلب انواع مدل های تشک خوشخواب و مرجع استعلام قیمت خوشخواب را بررسی کنیم. خوشخواب در حال حاضر 12 مدل تشک به بازار عرضه میکند که در 3 دسته کلی قرار می گیرند:

  • تشک های فنری
  • تشک های فنر منفصل (پاکت اسپرینگ)
  • تشک های اسفنجی (طبی یا بدون فنر)

تشک های فنری خوشخواب

تشک های فنری به گروهی از تشک ها گفته می شود که اسکلت و ساختار آنها از نوع فنر های بافته شده بهم است. مسئله اصلی تشک های فنری این بود که ممکن بود گود شوند، به صدا بیافتند و همینطور انتقال لرزش در سطح تشک هنگام نشست و برخاست و هنگام غلتیدن از روی تشک نفر کناری کاملا متوجه می شد

مدل های تشک های فنری تشک خوشخواب

1 ) فرست کلاس

2) طبی فنری

3) آناهیتا

4) کلاسیک

5) تشک باراباس

6) تشک کامفورت

7) تشک های فنر منفصل خوشخواب

8) تشک های فنر منفصل Pocket spring برای رفع مسائل تشک های فنری طراحی شد و نسل بعدی تشک های فنری ایجاد شد. به دلیل فشردگی بالای فنرها، قرار گرفتن هر فنر در یک پاکت، عدم اتصال فنرها دیگر صدای آنها شنیده نمیشد. عمر تشک ها افزایش پیدا کرد، خبری از گود رفتگی مثل قدیم نبود و مهمتر از همه در تشک های دو نفره نشستن و برخاستن و غلیتدن نفر کناری بسیار کمتر حس می‌شد. به همین دلیل امروز تشک های فنر منفصل به خصوص برای تشک های دونفره از گزینه های اصلی انتخاب هستند.

مدل های تشک های فنر منفصل:

1) ام بی ام (میکرو بایوریتمیک مموری)

2) های کلاس مموری

3) سوپراستار

4) سوپر کلاس

5) طبی فنری

6) تشک های اسفنجی خوشخواب

7) تشک های اسفنجی یا طبی به تشک هایی گفته میشود که اسکلت آنها از اسفنج است. یعنی تشک بدون فنر!

8) تشک طبی: نسبت به تشک های فنری درجه سفتی بیشتری دارند و برای کسانیکه دارای دیسک کمر هستند یا سن بالایی دارند و همینطور کسانیکه به تشک سفت علاقه یا عادت دارند مناسب است.

 

لیست قیمت خوشخواب

با مراجعه به سایت خوابستان، تشک های خوشخواب با لیست قیمت های به روز ارائه شده است. شما میتوانید با انتخاب سایز تشک مورد نظر خود قیمت به روز تشک های خوشخواب را همراه با تخفیف و با قیمت ارزان مشاهده بفرمایید. ارسال تشک های خوشخواب در شهر تهران تا درب منزل رایگان و برای مشتریان شهرستان هزینه باربری به عهده مشتریان محترم میباشد.

تشک خوشخواب مخصوص دیسک کمر درد چه ویژگی هایی دارد؟

1)      ساختار تشک

تشک هایی که در ساختار داخلی خود از فنربندی استفاده می‌کنند تشک‌های معمولاً نرم و یا طبی نرم هستند که فنر آنها به دو مدل تشک فنر متصل و تشک فنر منفصل تقسیم می‌شود. تشک‌های فنر منفصل جدیدترین تکنولوژی فنر در ساختار تشک هستند که هر کدام از این فنرها به صورت جداگانه عمل می‌کند و داخل پاکت در کنار هم چیده شده‌اند.

2)     قیمت تشک

قیمت تشک خوشخواب فنر منفصل یا فنر پاکتی از انواع قدیمی‌تر آن ها بیشتر است اما تشک فنر منفصل حالت ارتجاعی خوشخواب را به بغل دستی شما انتقال نمی‌دهد یعنی اینکه اگر شما از طرفی به طرف دیگر غلت زدید، می‌تواند تعادل میان کل خوشخواب را برای شما فراهم کند. تشک منفصل در مقایسه با تشک متصل تعادل بیشتری دارد.

 

  • حفظ توازن ستون فقرات

تشک خوشخواب باید به اندازه‌ای سفت باشد که ستون مهره‌ها روی آن در وضعیت عملکرد یعنی همان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد قرار بگیرد. اگر تشک آن قدر سفت باشد که این انحنا به طور کامل از بین برود یا آنقدر نرم باشد که بیش از اندازه انحنا پیدا کند، فرد دچار کمردرد می‌شود.

  • تشک مموری فوم حافظه دار

بسیاری از بهترین تشک‌های مناسب برای رفع کمردرد مزمن دارای برخی از انواع فوم حافظه‌دار هستند؛ اما همه این مواد به‌طور یکسان ساخته نمی‌شوند. با توجه به نیاز و ترجیحتان، فومی را انتخاب کنید که دارای دانسیته یا چگالی بالا و متصل، نرم‌ تر یا محکم ‌تر باشد.

 

  • تشک با هسته لاتکس

در برخی از بهترین تشک‌های شناخته‌شده مناسب برای کمردرد از لاتکس استفاده می‌شود که جذب حرکت فوق‌العاده‌ای دارند اما اغلب قیمت بالاتری نیز دارند.

  • تشک با فنرهای منفصل پاکتی

در حالی که همه تشک‌ها دارای فنر نیستند اما آن انواعی که دارای فنر پاکتی هستند و قابلیت جداسازی دارند بسیار بهتر از تشک‌های دارای فنر کویل بونل و افست می‌باشند. این خاصیت باعث می‌شود که مخصوصاً اگر فرد به طور اشتراکی با همسر از تشک استفاده می‌کند میزان غلت زدن و جابجا شدن در هنگام خواب کاهش یابد.