فهرست بستن

شوالیه‌های گاتهام به عنوان یک بازی نسل جدید با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه اجرا می‌شود

بحث نرخ فریم (Frame Rate) در بازی‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو تمامی شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا بازی‌های خود را بهینه کنند. با این کار سخت افزارهای مختلف توانایی اجرای عناوین بازی را در نرخ فریم بالاتر داشته و کاربران تجربه روان‌تری خواهند داشت. حال اینطور که به نظر می‌رسد شرکت برادران وارنر (Warner Bros) ترجیح داده تا شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) نرخ فریم ثابتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: شوالیه‌های گاتهام قرار نیست شکوه سری بتمن آرکام را تکرار کند؛ آخرین نگاه پیش از عرضه

مدیر مالی بازی شوالیه‌های گاتهام در دیسکورد (Discord) اعلام کرد که این بازی روی کنسول‌ها نرخ فریم ثابت ۳۰ را خواهد داشت. طبق چیزی که او توضیح داده بازی شوالیه‌های گاتهام یک عنوان پیچیده است. به همین دلیل عرضه یک حالت عملکردی (Performance) برای این بازی به راحتی کم کردن رزولوشن و افزایش نرخ فریم نبوده است.

به طور کلی دلیل ثابت بودن نرخ فریم شوالیه‌های گاتهام، دنیای پر از جزئیات و سیستم کوآپ (Co-Op) خاص آن است. به همین دلیل نمی‌شود مانند عناوین دیگر بازی دارای دو تنظیمات مختلف باشد. در انتها تأیید شد که بازی شوالیه‌های گاتهام روی کنسول‌های نسل ۹ با نرخ فریم ثابت ۳۰ اجرا خواهد شد.

لازم به ذکر است که کاربران کامپیوتر می‌توانند این بازی را با نرخ فریم بالاتر هم تجربه کنند. به همین دلیل این افراد تجربه بهتری را از بازی شوالیه‌های گاتهام خواهند داشت.

gotham knights

در بازی شوالیه‌های گاتهام شما با ۴ کاراکتر مختلف روبرو بوده که هر کدام توانایی و ویژگی‌های مخصوص خود را دارد.

یکی از ویژگی‌های مهم کنسول‌های نسل ۹ قابلیت اجرای عناوین مختلف با نرخ فریم بالای ۳۰ و متغیر است. به همین دلیل است که هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت نهایت تلاش خود را می‌کنند تا بازی‌ها با نرخ فریم ۶۰ اجرا شوند. مخصوصاً اینکه تفاوت میان این دو عدد کاملاً مشهود است. شرکت برادران وارنر با محدود کردن نرخ فریم روی کنسول‌ها این ویژگی مهم این دستگاه‌ها را نادیده گرفته است.

از طرفی کنسول‌های نسل ۹ همگی بسیار قدرتمند هستند. از این رو قطعاً از پس اجرای این بازی به راحتی بر می‌آیند. پس مشکل اصلی باید در طریقه ساخت شوالیه‌های گاتهام باشد. به دلیل اینکه قدرت پردازشی کنسول‌های نسل ۹ بسیار بالا است. همانطور هم که قبلاً مشخص شد، این بازی برای کنسول‌های نسل ۸ عرضه نخواهد شد. پس اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت سازنده باید بازی خود را بهینه‌تر کند.

چندی پیش یک دمو از شوالیه‌های گاتهام در دست منتقدان قرار گرفت. اینطور که به نظر می‌رسد در این بازی عناصر نقش آفرینی به طول کامل مشهود بوده و بازی تمرکز زیادی روی ساخت کاراکترها دارد. با این حال مبارزه در بازی شوالیه‌های گاتهام نتوانست توجه منتقدان را جلب کند. از این رو تا زمان عرضه این بازی شرکت سازنده باید تلاش کند تا این مشکلات بازی را برطرف کند. در حال حاضر منتقدان از چیزی که دیدند چندان راضی نبودند. حال باید دید که شرکت برادران وارنر چگونه در زمان عرضه این بازی عمل خواهد کرد.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *