انیمه‌ی بازی Nier: Automata زمستان امسال پخش می‌شود؛ تیزر کوتاه آن را ببینید

بازی نیر اتوماتا (Nier: Automata) یکی از بهترین عناوین سبک نقش آفرینی ژاپنی است. حال قرار شده تا یک انیمه بر اساس این بازی ساخته شود. نیر که در این مدت با ماد خود سر و صدای زیادی به پا کرد حال با انیمه خود یک خبر دیگر نیز به موارد قبلی اضافه کرد.

بیشتر بخوانید: کلیسای مخفی بازی Nier: Automata به بازی اضافه شد

کارگردان این انیمه ریوجی ماسویاما (Ryouji Masuyama) خواهد بود. از کارهای دیگر او می‌توان به Darling in the Franxx و مواردی دیگر اشاره کرد. از لحاظ بصری نیز این بازی سبک و سیاق انیمه‌های دیگر را داشته و طراحی هنری زیبایی دارد. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی انیمه نیر اتوماتا اعلام نشده ولی گفته شده در ماه ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی که اوایل زمستان امسال است، عرضه خواهد شد.

بازی نیر اتوماتا دارای اکشن بسیار زیبایی است. حال اگر شرکت سازنده انیمه بازی بتواند از این عنصر بازی به خوبی استفاده کند، ما با یک انیمه بسیار خوب روبرو هستیم. از طرفی داستان بازی نیر هم بسیار زیبا بود. حتی طراحی کاراکترها هم کاملاً با معنی بوده و به همین دلیل انیمه پتانسیل زیادی دارد.

هنوز مشخص نشده که این انیمه چند فصل خواهد بود. با این حال دنیای نیر پتانسیل بسیار زیادی دارد و یکی از عناوین با سابقه در دنیای گیمینگ است. همینطور اینکه هر دو کاراکتر بازی ۲B و ۹S طراحی بسیار خوبی داشته و با شخصیت پردازی درست در انیمه می‌توان با یک عنوان با کیفیت روبرو بود.

در داستان بازی تعدادی نقاط خالی وجود داشت که حال این انیمه می‌تواند آن‌ها را پر کرده و توضیح بدهد. از طرفی انیمه نیر اتوماتا می‌تواند داستان بازی را گسترش داده و آن را به کمال برساند. چیزی که جالب است داستان کلیسای مخفی این بازی است. چندی پیش بود که اعلام شد یک بخش مخفی در نیر اتوماتا پیدا شده که بعداً مشخص شد در اصل یک ماد بوده است. با این حال این موضوع خبرهای زیادی را بوجود آورد و نیر را دوباره سر زبان‌ها انداخت. چیزی که باعث می‌شود فکر کنیم این اتفاق یک حقه تبلیغاتی برای بازی نیر اتوماتا بوده است.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *