فهرست بستن

الکترونیک آرتز لانچر Origin را به طور رسمی کنار گذاشت

در سال ۲۰۲۰، کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به طور رسمی اعلام کرد که لانچر Origin این شرکت در حال به‌روز‌رسانی و تغییر نام تجاری خود به عنوان EA App است. حال پس از گذشت بیش از دو سال، این لانچر جدید بالاخره آماده‌ی عرضه شده است. الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که این نرم‌افزار اکنون از نسخه‌ی بتا خارج شده و به زودی جایگاه اوریجین را تصاحب خواهد کرد.

الکترونیک آرتز در این باره می‌گوید:

EA App سریع‌ترین و سبک‌ترین لانچر ما برای رایانه‌های شخصی تا به امروز است. با طراحی کارآمد و جدید، به راحتی بازی‌ها و محتوای مورد نظر خود را پیدا کرده و از طرفی بازی‌هایی جدید را کشف خواهید کرد. با دانلود خودکار بازی‌ها و به روز رسانی‌های مختلف، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که بازی‌ها در هر زمان که بخواهید، آماده‌ی تجربه هستند.در کنار تمام ویژگی‌های معمول این لانچر، EA App به پلتفرم‌های دیگر از جمله استیم، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نیز متصل می‌شود، بنابراین کاربران می‌توانند لیست دوستان خود را با این پلتفرم‌ها یکپارچه کرده و از فعالیت‌هایی که دیگران انجام می‌دهند، اطلاع داشته باشند.

لانچر

فرآیند به‌روزرسانی Origin به لانچر جدید الکترونیک آرتز ساده است. برای این کار EA App را دانلود کنید و با نصب آن، به طور خودکار جایگزین اوریجین خواهد شد. لانچر جدید نسبت به اوریجین از سرعت بیشتری برخوردار است و از طرفی رابط کاربری آن ساده‌تر و کارآمدتر به نظر می‌رسد. از طرفی صفحات فروشگاه به سرعت بارگیری می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت که این حرکت مثبتی از سوی الکترونیک آرتز محسوب می‌شود. با این حال اگر همچنان به لانچر قدیمی علاقه دارید، در حال حاضر می‌توانید از آن استفاده کنید. البته مشخص نیست که تا چه زمانی این امکان وجود دارد.

این شرکت در ادامه افزود که تمام بازی‌ها و محتویات کاربران، از جمله بازی‌هایی که قبلا نصب شده‌اند، برای تجربه آماده خواهند بود و از طرفی فایل‌های ذخیره‌ی لوکال و ابری نیز در دسترس خواهند بود. لیست دوستان نیز به برنامه‌ی جدید منتقل خواهد شد. بنابراین هیچ نگرانی در رابطه با به‌روزرسانی به لانچر جدید وجود نخواهد داشت.

منبع: PCGamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *