فهرست بستن

MagDart کمپانی ریلمی رقیب MagSafe اپل خواهد شد!

تعجب برانگیز نیست که بعد از رونمایی کمپانی اپل از ویژگی جدید شارژ بی‌سیم سری آیفون 12 با نام MagSafe، کمپانی‌های تولید کننده گوشی‌های اندرویدی نیز آهسته آهسته به سوی تولید چنین محصولات و قابلیت‌هایی برای دستگاه‌های خود بروند. این موضوع معمولا در ابتدا از سوی کمپانی سامسونگ رخ می‌دهد اما این دفعه، ریلمی از سامسونگ جلو زده است. MagDart کمپانی ریلمی با نامی نسبتا مشابه با MagSafe رقیب ویژگی کمپانی اپل خواهد شد اما باید دید این ویژگی تا چه حد قابلیت یکسان با MagSafe دارد و آیا قابلیت‌های بیشتری نسبت به MagSafe خواهد داشت؟

یکی از شرکت‌های نظاره‌گر در زمینه محصولات و تکنولوژی‌های موبایل در اروپا با نام EUIPO، در لیست تازه خود توانسته است با MagDart کمپانی ریلمی روبرو شود. این قطعه سخت افزاری که مشابه MagSafe کمپانی اپل می‌باشد به احتمال زیاد بر روی گوشی‌های آینده این کمپانی استفاده شود اما تا به این لحظه اطلاعات دقیقی از تفکیک بندی دستگاه‌هایی که از این قطعه استفاده خواهند کرد بدست نیامده است.

همچنین در کنار اطلاعات ناقص در رابطه با گوشی‌های هوشمند استفاده کننده از این ویژگی، اطلاعات کاملی نیز در رابطه با MagDart کمپانی ریلمی بدست نیامده است اما مشخصات اندک لو رفته حاکی از پد‌های شارژ بی‌سیم هستند.

MagDart کمپانی ریلمی

کمپانی ریلمی یکی از موفق‌ترین کمپانی‌ها در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند است. اما در کنار این کمپانی، شرکت‌هایی مثل Oppo و وان پلاس نیز حضور دارند که همگی زیر مجموعه BBK یکی از بزرگترین ابر کمپانی‌های موجود در چین می‌باشد. از این رو در صورتی که شاهد حضور یک ایده در دستگاه‌های کمپانی Oppo باشیم، احتمال اینکه این ایده در آینده بر روی گوشی‌های ساخت Realme و یا OnePlus نیز دیده شود زیاد است.

MagSafe اپل در ماه‌های اولیه حضور سری آیفون 12 توانست نظر بسیاری از کاربران و همچنین تولید کننده‌های لوازم جانبی برای گوشی‌های هوشمند را به خود جلب کند. حال باید دید که آیا MagDart کمپانی ریلمی نیز بدین گونه عمل خواهد کرد؟ با توجه به حمایت مردم چین از تولیدات چین، احتمال اینکه حجم زیادی از کاربران به سمت استفاده از MagDart به عنوان روشی برای شارژ دستگاه خود بروند بسیار زیاد است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *