ورود مرسدس بنز کلاس اس جدید به ایران

ورود مرسدس بنز کلاس اس جدید به ایران

خودرو ب ام و ۷۳۰Li مدل ۲۰۱۷ در ایران حضور موفقیت آمیزی داشته‌اند و این مساله خودروسازان گروه مرسدس بنز را به فکر تولید و عرضه مرسدس بنز کلاس اس جدید با موتور ۲ لیتر توربو انداخته است.

تا قبل از قانون عدم واردات خودروهای مجهز به موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی، مرسدس بنز کلاس اس جدید و ب ام و خودروهای لوکسی بودند که وارد ایران می‌شدند و طرفداران بسیاری نیز داشتند. اما بعد از اینکه این قانون اجرا شد عرضه این خودروها در ایران متوقف شد.

شرکت پرشیا خودرو با رونمایی ب ام و سری ۷ مدل ۲۰۱۷ در زمستان سال گذشته که مجهز به موتور ۲ لیتر توربو بود، امکان خرید این خودرو را برای مشتریان فراهم کرد و چون از نظر قیمت مناسب بود با استقبال نیز روبه رو شد.

به نظر می‌رسد که مرسدس بنز قصد داشته باشد سهمی از بازار خودرو در ایران را به دست آورد چون در حال برنامه‌ریزی‌های لازم برای تولید نسخه‌ای از مرسدس بنز کلاس اس جدید است به گونه‌ای که مناسب ایران باشد.

مدل ۲۰۱۸ خودروی مرسدس بنز کلاس اس در راحتی پیشتاز است و در سال ۲۰۱۶ پرفروش‌ترین سدان لوکس لقب گرفت. از سال ۲۰۱۳ تا کنون ۳۰۰ هزار دستگاه از آن به فروش رسیده است. در این مدل جدید جذابیت بدنه آن نسبت به گذشته بسیار مشخص است و در تمامی مدل‌های جدید آن یک جلو پنجره با چراغ‌های بزرگ LED در جلو قابل مشاهده است.

.

منبع: iranjib

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 290

READ  گوشی هوشمند آلکاتل ای ۷ در نمایشگاه IFA 2017 رخ نشان می‌دهد

8 دیدگاه برای “ورود مرسدس بنز کلاس اس جدید به ایران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.