گیم استور؛ معرفی انواع روش های خرید بازی PS4

گیم استور؛ معرفی انواع روش های خرید بازی PS4

هرکدام از بازی‌های رایانه‌ای نسخه‌های گوناگون و ویژگی‌ها و قیمت‌های مختلف دارند که اگر تا ادامه‌ی مطلب همراه گیم استور باشید، با انواع بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ و دیگر ویژگی‌هایشان آشنا می‌شوید.

خرید بازی PS4 به‌صورت فیزیکی (دیسک)

دیسک یا همان بازی فیزیکی است که می‌توانید از بازار تهبه کنید و یکی از روش‌های مرسوم خرید بازی  PS4 تا قبل از انتشار بازی‌ها به‌صورت دیجیتالی اشتراکی و دیجیتالی بوده است. همچنین خرید بازی به هر دو روش مزایا و معایبی دارد که درادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم. روش عرضه‌ی بازی به‌صورت سنتی دیسک‌های فیزیکی هستند که امروزه با نسخه‌های متفاوت و محتویات و قیمت‌های گوناگون وارد بازار می‌شوند.

نسخه‌­ی استاندارد

نسخه‌ی خام یا نسخه‌ی استاندارد بازی‌ها بیشتر از سایر نسخه‌ها در بین کاربران استفاده می‌شود و همان محتوای اولیه‌ی بازی است که این نسخه از سایر نسخه‌ها قیمت ارزانتری نیز دارد.

نسخه‌­ی Deluxe

نسخه‌ی Deluxe محتوای بیشتر و قیمت گران‌تری از نسخه‌ی استاندارد دارد و نسخه‌ی برتر بازی است. برای مثال، در نسخه‌ی Deluxe بازی، کاربر آیتم‌های بیشتری درمقایسه‌با نسخه‌ی استاندارد بازی دارد؛ مثلا چند صحنه‌ی بازی مختلف یا چند نوع نارنجک و اسلحه. بازی‌ها ازنظر بازی یا محتویات متفاوتشان قیمت‌های مختلفی دارند.

نسخه‌­ی Ultimate

نسخه‌ی Ultimate همه‌ی محتویات و ویژگی‌های نسخه‌ی Deluxe را دارد و امکان استفاده از تمام آیتم‌هایی را به کاربر می‌دهد که بعد از هر به‌روزرسانی (DLC) به دانلود نیاز دارند. قیمت این نسخه از نسخه‌ی Deluxe گران‌تر است و قبل از انتشار Season Pass‌ها و به‌روزرسانی‌های بازی وارد بازار می‌شود. باتوجه‌به اینکه کاربر در زمان خرید این نسخه از بازی مبلغ بیشتری می‌پردازد، نمی‌داند از چه برتری‌ها و امتیازهایی بهره‌مند خواهد شد.

نسخه­‌ی Limited

نسخه‌ی Limited گران‌ترین نسخه در همه‌ی بازی‌ها است که در تعداد محدودی منتشر می‌شود. همچنین، محتویات خاص و ویژه‌ای مثل محتوای فیزیکی بازی شامل نقشه‌ی فیزیکی یا اکشن‌فیگور یا بسته‌‌بندی فلزی را دربر می‌گیرد. حتی گاهی سی‌دی اضافه نیز دراختیار کاربر قرار می‌دهد که باعث می‌شود محتویات بیشتری از بازی داشته باشد. برای مثال، در نسخه‌ی Limted بازی Call Of Duty: Black Ops 4 جعبه‌ی ترسناکی وجود دارد که طرح اسکلتی دارای نور است و از آن صدای زامبی می‌آید. همچنین در بسته‌بندی فلزی این بازی، علاوه‌بر سی‌دی چند اکسسوری و استیکر و پازل هزارتکه و… از شخصیت‌های مختلف بازی و محتویات دیگری برای بخش چندنفره‌ی بازی وجود دارد. افزون‌براین، خریداران این نسخه از تمامی‌ محتویاتی می‌توانند استفاده کنند که در آینده منتشر خواهد شد.

گیم استور

خرید بازی PS4 به‌صورت Collector’s Edition

نسخه­‌ی Collector’s Edition مناسب افرادی است که علاقه‌ی زیادی به جمع‌کردن کلکسیونی از بازی‌ها دارند که در بسته‌بندی‌های خاص، علاوه‌بر دیسک فلزی بازی محتویات دیگری قرار دارد. برای مثال، در نسخه­‌ی Collector’s Edition بازی Gears of War 4، چاپ سنگی و اکشن‌فیگور و جاسوئیچی نارنجک‌مانندی وجود دارد که در بازی استفاده می‌شود. همچنین، گاهی این نسخه به اسم Limited Collector’s Edition نیز عرضه و منتشر می‌شود که قیمت گران‌تر و ویژگی‌های بیشتری دراختیار کاربر می‌گذارد.

خرید بازی PS4 به‌صورت دیجیتال

امروزه، اکثر افراد به‌جای خرید دیسک‌های فیزیکی از خرید دیجیتال بازی استفاده می‌کنند و ترجیح می‌دهند در خانه بازی سفارش بدهند و همان‌جا تحویل بگیرند. خرید بازی به‌صورت دیجیتال مزایا و معایبی درمقایسه‌با خرید فیزیکی دیسک دارد که درادامه، آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

مزایا

 • نسخه‌ی دیجیتال از نسخه‌ی دیسکی ارزان‌تر است.
 • نسخه‌ی دیجیتال برای خرید بازی دسترسی بهتری دارد و می‌توان بازی‌ها را قبل از عرضه خرید تا در زمان انتشار تحویل گرفت.
 • امکان گم‌شدن و خرابی بازی‌های دیجیتال برخلاف دیسک وجود ندارد و به دستگاه آسیبی نمی‌زند.
 • درصورت خرابی یا از‌بین‌رفتن دستگاه و ‌هارد می‌توان نسخه‌ی دیجیتال بازی‌ها را به‌‌رایگان بازگردانی کرد.
 • نسخه‌ی دیجیتال بازی‌ها را می‌توان برای چند نفر ارسال کرد و آن را به‌اشتراک گذاشت.

معایب

 • نبود بسته‌بندی مناسب و اکسسوری و دیگر آیتم‌ها
 • باتوجه‌به کندی اینترنت در ایران، با مشکل دانلود دیتای بازی مواجه هستیم که برای این کار می‌توانید با هزینه‌ی اندک از شرکت‌های مختلفی مثل Player 2 دیتای بازی را تهیه کنید.

بازی‌های دیجیتال نیز مانند بازی‌های فیزیکی نسخه‌های مختلفی دارند که به‌دلیل نداشتن بسته‌بندی و آیتم‌های فیزیکی فقط محتویات و ویژگی‌های داخل بازی و قیمت آن‌ها باهم متفاوت است.

خرید اکانت قانونی PS4 (ظرفیتی)

گیم استور

خرید اکانت قانونی PS4 را می‌توان به‌صورت سه‌نفره و مشترک انجام داد؛ به‌همین‌دلیل به آن‌ها بازی‌های ظرفیتی نیز می‌گویند. این بازی‌ها چون به‌صورت اشتراکی خریده می‌شوند، با مبلغ ارزان‌تری دراختیار افراد قرار می‌گیرند. همچنین بازی‌های اشتراکی سه ظرفیت مختلف دارند که هرکدام محدودیت خاص خود را دارند و از گارانتی مادام‌العمر و کاملا قانونی بهره می‌برند.

ظرفیت ۱: ظرفیت آفلاین یا ظرفیت ۱ برای بازی به‌صورت آفلاین و بدون اینترنت است که برای بازی فرد باید اینترنت دستگاه خود را خاموش کند؛ در‌غیر‌این‌صورت ظرفیت ۱ بازی غیرفعال می‌شود و شخص نمی‌تواند به بازی ادامه دهد.

ظرفیت ۲: صاحب اصلی اکانت دارای ظرفیت ۲ است؛ زیرا به دو صورت آفلاین و آنلاین به بازی دسترسی دارد.

ظرفیت ۳: ظرفیت ۳ فقط به‌صورت آنلاین دردسترس است و دائما کاربر باید به اینترنت متصل باشد. همچنین، در ظرفیت ۳ حتما باید در اکانت خریده شده بازی کنید.

بازی‌های دیجیتالی ترکیبی و هکی

طرفداران بازی‌های رایانه‌ای همیشه به‌دنبال راهی بهتر برای دستیابی به این بازی‌های هستند؛ مخصوصا که بازی‌های پلتفرم PS4 به‌صورت فیزیکی (دیسک) قیمت بسیار گرانی دارد. اکانت ترکیبی در انواع مختلف می‌توانند بهترین گزینه برای کسانی باشند که با قیمتی مقرون‌به‌صرفه به‌دنبال تعداد بیشتری بازی رایانه‌ای هستند. گران‌بودن بازی‌های رایانه‌ای باعث می‌شود دوستداران این بازی‌ها به‌سمت اکانت ترکیبی جذب می‌شوند. برای توضیحات بیشتر درباره‌ی اکانت ترکیبی و هکی به سایت گیم استور مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی گیم استور ارائه‌دهنده‌ی جدیدترین و محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و گیفت کارت PSN در سراسر کشور است.

راه‌­های ارتباطی:

آدرس سایت: www.game-store.org

Let’s block ads! (Why?)

ادامه مطلب

13 دیدگاه در “گیم استور؛ معرفی انواع روش های خرید بازی PS4

 1. کلینیک زیبایی بیتا زیر نظر خانم دکتر پروانه منصوری خدمات عمل های زیبایی و عمل های عمومی را ارائه می دهد.

  دارای ۱۸ سال سابقه ی درخشان در بابل و تهران با بیش از هزاران جراحی موفق در کلینیک‌های مختلف و سابقه درخشان دربیمارستان میلاد تهران

 2. دستگاه تصفیه آب از دیگر تولیدات کارخانه پالایه سازان است. با توجه به اینکه اغلب منابع آب از نظر کیفیت بیولوژیکی و شیمیایی مناسب شرب نیستند استفاده از یک دستگاه تصفیه آب که عملکردی استاندارد داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. با کمک دستگاه‌ تصفیه خانگی می‌توان آلاینده‌های موجود در آب نظیر باکتری‌ها، میکروب‌ها، فلزات سنگین، پسماندها، رسوبات، گل و لای و… را حذف کرد. در جهت متناسب سازی آب برای مصرف لازم است طی فرایندی با نام تصفیه آب، آلاینده‌ها از قبیل ذرات معلق موجود در آب را فیلتر کرد. گروه کارخانه پالایه سازان با هدف ارتقای سطح کیفی آب، اقدام به فروش انواع دستگاه‌های تصفیه آب خانگی با نازل‌ترین قیمت و ارائه خدمات پس از فروش و تامین فیلتر تصفیه آب می‌کند.

 3. اگر خودتان به تنهایی نمی‌توانید یک نام تجاری مناسب برای برندتان پیدا کنید باید از بهترین شرکت انتخاب اسم برند کمک بگیرید. انتخاب اسم برند شاید کار ساده‌ای به نظر برسد اما همین که شروع به انتخاب اسم برای برندتان کنید متوجه خواهید شد که این کار چندان نیز ساده نبوده و چالش‌های زیادی دارد. انتخاب کردن یک نام تجاری برای برند زمانی دشوارتر می‎شود که قصد داشته باشید این برند را به صورت رسمی به ثبت برسانید.
  ثبت قانونی برند قوانین و اصولی دارد که با اطلاع داشتن از آن‌ها می‌توانید راحت‌تر برای انتخاب نام برند خود تصمیم گیری کنید. از همین‌رو حتما در این مسیر به کمک بهترین شرکت انتخاب اسم برند نیاز پیدا خواهید کرد. برای انتخاب اسم برند، پیدا کردن ایده برای اسم شرکت، راهنمایی انتخاب اسم برند ایرانی و اطلاع از لیست اسامی خاص برای برند می‌توانید از کارشناسان ما در برند یک کمک بگیرید. تیم برند یک طی مراحل زیر شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد.

 4. شرکت روشان فام یکی از برترین شرکت‌های تولید کننده رنگ در استان خراسان رضوی است. این شرکت با تلاش شبانه روزی و استفاده از جدیدترین دستگاه‌های تمام اتوماتیک توانسته است محصولات متنوعی را در زمینه ساخت انواع رنگ تولید کند. شرکت روشان فام در حال حاضر به عنوان بهترین شرکت تولید کننده رنگ در مشهد و ایران شناخته می‌شود.

 5. کالی‌داسَه در #ادبیات_سنسکریت کم‌و‌بیش همان جایگاهی را دارد که سعدی در ادبیات فارسی.
  هندیان کالی‌داسَه را حد غایی بلوغ شعر و نمایش سنسکریت می‌دانند و حقیقت این است که آثار هیچ شاعر و نمایشنامه‌نویس سنسکریت‌سرای دیگری نیز چون آثار وی آوازه‌ای جهانی نیافته است.

  تاگور، از بزرگترین و ارجمندترین استادان شعر هندوستان، درباره‌ی شکونتلا گفته است: «منظومه‌ی شکونتلا افسانه نیست بلکه درخششی روحانی است که از عالم غیب به عرصه‌ی دل و زبان شاعر تابیده است.» و گوته، شاعر نامدار آلمانی، نمایش‌نامه‌ی شکونتلا را گل سرسبد ادبیات جهان خوانده است.
  علیرضا اسماعیل‌پور، ویراستار نشر ماهی، پیش از این کتاب «در ستایش ژان‌دارک» را ترجمه کرده است و کتاب حاضر حاصل رساله‌ی دکتری اوست.https://nashremahi.com/

 6. وظایف مشاور سئو سایت چیست؟
  وظیفه مشاور seo بررسی و آنالیز سایت شما قبل از جلسه مشاور هست. می توانید سوالات سئو خود را آماده کرده و برای مشاور سئو ارسال کنید تا قبل از جلسه بررسی های لازم را انجام دهد و اگر نیاز به دسترسی سرچ کنسول یا سایت و هاست برای بررسی عمیق تر و دقیق تر داشته باشد حتما دسترسی را در اختیار او قرار دهید. مشاوره سئو وظیفه اجرای موارد مطرح شده را ندارد مگر براساس توافق و با پرداخت هزینه های اجرایی. وظیفه اصلی مشاور سئو راهنمایی تیم شما برای دیدن مسیر درست و انجام مواردی هست که به بهبود سایت در موتور جستجو کمک می کند. سئو فنی یکی از مهم ترین قسمت های سئو سایت است و بهترین مشاوران سئو در ایران نیز برای گرفتن مشاوره سئو فنی هنوز به دنبال افراد با تجربه عملی و دانش فنی عمیق هستند.
  https://javadyasemi.ir/

 7. بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی تهران کدام شرکت‌ها هستند؟
  برند آشینه بی‌شک یکی از بهترین شرکت‌های دکوراسیون داخلی تهران به حساب می‌آید. نمونه کارهای قوی، برخورداری از کارایی بالا و همچنین پتانسیل بالا در ارائه کار قوی اصلی‌ترین دلیل انتخاب شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آشینه به عنوان بهترین شرکت طراحی داخلی است.https://ashinehstudio.com/

 8. چرا پشتیبانی شبکه مهم است‌؟
  خراب شدن یک کامپیوتر، به معنی عدم کارایی یک کاربر و قطع شدن شبکه به معنی تعطیل شدن یک بخش و اتلاف زمان برای چند کاربر خواهد بود. در صورت نداشتن یک پشتیبان شبکه و پشتیبان کامپیوتر زمان بسیار زیادی از پرسنل تلف شده و این قطعا به ضرر و زیان شرکت‌ها خواهد بود. بدتر از این موضوع، ویروسی شدن شبکه و یا از بین رفتن اطلاعات بوده که باعث آسیب جدی به کسب و کار مدیران خواهد بود و مدیران به خوبی این موارد را درک می نمایند. پشتیبانی شبکه شرکت خدمات شبکه تراز سامانه با طراحی شبکه پرسرعت، دسترسی سریع شما را به سرورهای داخلی و نیز محیط اینترنت میسر ساخته و سلامت شبکه‌ی شما را تضمین می‌کند.
  https://taraznet.com/

  شماره تماس
  021-58452000
  داخلی فروش: 110

 9. درمان گیاهی با طب سما
  طب سنتی و اسلامی چاره زندگی پر هیاهوی این روزهاست. با استفاده از داروهای گیاهی و بدون هیچ گونه آسیب یا ضرری انواع بیماری‌های خود را درمان کنید. با اصلی‌ترین برندهای تولید کننده گیاهان دارویی آشنا شوید.

  https://tebbe-sama.ir/

 10. انواع هارد اکسترنال
  انواع هارد اکسترنال
  توشیبا , اپیسر , سیلیکون پاور

  انواع هارد اینترنال
  انواع هارد اینترنال
  توشیبا

  انواع حافظه پر سرعت SSD
  انواع حافظه پر سرعت SSD
  اپیسر , سیلیکون پاور

  https://raika33.com/product-category/hard/?paged=2

 11. collagen
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

  https://collagenmag.com/

  113 334 433 221

 12. متخصصون فی تصمیم مواقع الانترنت والتطبیقات والهویات التجاریه
  عمان وان هی إحدى المؤسسات الرائده فی تقدیم حلول تصمیم وتطویر مواقع الانترنت و خدمات تصمیم العلامات والهویات التجاریه والقرطاسیه. مع خبره بأکثر من 10 سنوات.
  نحن نصمم، نرسم و نطور حلول ملهمه ومتفرده لتتناسب مع أهداف المؤسسات والشرکات.

  https://weboman1.com/

  رقم الهاتف الدولی: 0012062012758

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *