فهرست بستن

گوشی های آتی Vivo NEX با دوربین زیر نمایشگر ارایه می شود

ویوو شرکتی است که در زمینه های خاص پیشرو است. یکی از این زمینه ها را می توان ادغام موارد با نمایشگر دانست! ویوو NEX یکی از اولین موبایل ها با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر بود. به تازگی اما گزارشی می گوید گوشی های آتی Vivo NEX با دوربین زیر نمایشگر ارایه می شود.

Vivo NEX با دوربین زیر نمایشگر

در ابتدای سال گذشته ویوو گوشی هوشمند Vivo NEX 3S را معرفی کرد. متاسفانه اما بعد از این مدل، دستگاه جدیدی در این خانواده را ندیدیم. پیش از این، مطلع شدیم که ویوو کنفرانس معرفی محصول جدید را برای سه ماهه دوم برنامه ریزی کرده است. قرار است در تلفن جدید از فناوری دوربین زیر صفحه استفاده شود. بنابراین بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر آن بوده اند. اما به دلیل مسائل مربوط به این فناوری، معرفی آن به تأخیر افتاد.

ویوو

ویوو

امروز، برخی منابع گزارش دادند که نسل بعدی Vivo NEX با سه دوربین خاص عرضه می شود که قول داده شده عملکرد فوق العاده ای را ارائه دهد. همچنین، از دوربین زیر نمایشگر و نمایشگر دولبه خمیده استفاده خواهد کرد. این گوشی همچنین در همکاری با Zeiss آماده شده است.

بعید هم نیست که به اولین گوشی ضد آب با گواهی IP68 ویوو تبدیل شود. در نهایت قرار است در نیمه دوم سال وارد بازار شود. لازم به ذکر است که به نظر می رسد پنل نمایشگر با وضوح بالا از زنجیره تأمین LG Display استفاده شده است.

به هر صورت سری NEX ویوو یکی از دستگاه های محبوب برند چینی است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید دوربین سلفی زیرنمایشگر چقدر شما را به خرید یک موبایل جدید تشویق کند؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *