فهرست بستن

گلکسی نوت ۹ با حافظه ذخیره سازی ۱ ترابایتی عرضه می‌شود!

در حالی که امروزه گوشی‌های هوشمند با حافظه رم ۸ یا ۶ گیگابایتی کم نیستند، حال باید انتظار داشته باشیم بزودی مدل‌هایی با حافظه ذخیره‌سازی پرظرفیت‌تر از راه برسند.

سامسونگ چیپ حافظه فلش ۵۱۲ گیگابایتی گران قیمت خود را در ماه دسامبر ۲۰۱۷ عرضه کرد. نخستین بار این چیپ در میت RS هوآوی ظاهر شد و در حال حاضر نیز بیشتر گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی به فروش می‌رسند.

در این بین به نظر می‌رسد گلکسی نوت ۹ اولین گوشی هوشمند با حافظه ذخیره سازی ۱ ترابایتی خواهد بود. در جدیدترین ویدئو تبلیغاتی سامسونگ به این ویژگی محصول جدید اشاره شده است. در تبلیغ موردبحث گوشی هوشمند دارای اسلات کارت میکرو اس دی ۵۱۲ گیگابایتی است اما نوشته‌ای پدیدار شده و به حافظه ذخیره سازی ۱ ترابایتی می‌پردازد.

هوآوی در سال گذشته برای نخستین بار میت RS را با حافظه ذخیره‌سازی ۵۱۲ گیگابایت معرفی کرد. این گوشی هوشمند حافظه داخلی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی داشت و در زمینه اسلات کارت میکرو اس دی قابلیت پشتیبانی از کارت برای آن فراهم نشده بود. اما داستان در گلکسی نوت ۹ متفاوت است و انتظار داریم حافظه ذخیره‌سازی ۱ ترابایتی گلکسی نوت ۹ برای پتشیبانی کارت میکرو اس دی با این ظرفیت باشد نه حافظه داخلی. زیرا بعید به نظر می‌رسد حافظه داخلی بیش از ۱۲۸ تا ۵۱۲ گیگابایتی باشد.

مدل ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی نوت ۹ قیمتی ۹۳۰ دلاری خواهد داشت و این در حالی بوده که Mate RS هوآوی با قیمت بیشتری به فروش می‌رسد. نسخه ۵۱۲ گیگابایتی گلکسی نوت ۹ نیز در بازارهای مختلف قیمتی متفاوت دارد به شکلی که در روسیه ۱۴۰۰ دلار قیمت داشته و در اندونزی ۱۲۰۰ دلار می‌باشد. با توجه به قابلیت فیلمبرداری ۴K/60fps، چنین حافظه داخلی در گلکسی نوت ۹ می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

پرچم‌دار جدید کره‌ای‌ها در رویداد ۱۸ مرداد در نیویورک رونمایی می‌شود.

بازدید: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.