فهرست بستن

کیفیت اجرای بازی با تراشه Apple M1 چگونه است؟

از دیرباز، رایانه‌های اپل برای بازی کردن یا اجرای بازی معروف نبوده اند. با اینکه کامپیوترهای اپل کیفیت قابل توجهی از بازی‌ها را ارائه می‌دهند اما کاربران Mac واقعا نباید انتظار داشته باشند که بازی‌ها را در همان تنظیمات سطح بالاتری که گیمرهای PC می‌توانند، اجرا کنند. بنابراین باید دید که عملکرد تراشه‌های جدید M1 اپل در اجرای بازی‌ها چگونه است.

در ویدئویی که توسط MrMacRight بارگذاری شده است، در بیشتر موارد بازی‌ها به خوبی اجرا می‌شوند. این ویدیو نشان می‌دهد که چگونه چیپست M1 به بازی‌های مختلف (از عناوین قدیمی مانند World of Warcraft گرفته تا عناوین پر مخاطب‌تری مانند Shadow of the Tomb Raider) واکنش نشان می‌دهد.

همانطور که گفتیم، رایانه‌های اپل می‌توانند از عهده بازی‌ها برآیند، فقط شاید به اندازه PC ها نتواند. برای کسانی که نگران این موضوع هستند که تراشه M1 نتواند از عهده بازی‌ها برآید باید بگوییم که خیالتان راحت باشد. بد نیست بدانید که عملکرد تراشه M1 تا حدودی با همتایان اینتل خود برابر است. این موضوع به این معناست که این تراشه می‌تواند بازی‌ها را اجرا کند، فقط نباید انتظار داشته باشید که آن را در بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی کنید.

با این حال، اگر می‌خواهید هر چند وقت یکبار این عناوین را بازی کنید، تصور می کنیم که چیپست‌های جدید باید بتوانند از عهده آن برآیند. باید یادآوری کنیم که همه بازی‌های Mac برای M1 بهینه نشده اند، ولی مطمئنا در ادامه، توسعه دهندگان این بهینه سازی را انجام خواهند داد و طی چند ماه آینده شاهد اجرای روان‌تر بازی‌ها در مک خواهیم بود.

نظر شما درباره اجرای بازی با تراشه Apple M1 چیست؟ آیا می‌توان به آن تکیه کرد؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *