فهرست بستن

کارت گرافیکی که نیامده غیب شد: Radeon RX 6800 XT Midnight Black Edition

محدودیت کارت‌های گرافیک، هجوم ماینرها و کلاه‌برداران اسکالپری به خودی خود گیمرها و بسیاری از کاربران را عصبانی کرده است؛ اما معرفی و عرضه کارت گرافیکی که نیامده تمام می‌شود چه؟

شرکت AMD به تازگی یک نسخه متفاوت از کارت گرافیک RX 6800 XT را معرفی کرده است. این کارت گرافیک درست به مانند نسخه مرجع یا همان رفرنس بوده با این تفاوت که رنگ آمیزی آن با نسخه اولیه مرجع متفاوت است. کارت گرافیک فوق با نام Radeon RX 6800 XT Midnight Black Edition دقیقاً مشابه با مدل رفرنس اولیه بوده اما در بخش رنگ آمیزی، تمامی رنگ‌های نقره‌ای با مشکی مات جایگزین شده‌اند.

AA-2.jpg

کارت گرافیک Radeon RX 6800 XT Midnight Black Edition از همان فرکانس‌های مدل مرجع تبعیت کرده و به عنوان مثال فرکانس بازی یا حالت گیمینگ آن همان 2015 مگاهرتز است. همان‌طور که گفته شد، به جز رنگ آمیزی و اضافه شدن ترکیب مشکی به جای نقره‌ای، دیگر ویژگی‌های Radeon RX 6800 XT Midnight Black Edition با مدل اولیه و مرجع یکسان است.

اما تنها کمی بعد از آنکه AMD این کارت گرافیک متفاوت را در وب سایت خود قرار داد، موجودی آن به پایان رسید! برخی از منابع تأیید می‌کنند که حتی بسیاری از کاربرانی که در انتظار عرضه آن بودند فرصت اضافه کردن به سبد کالا را پیدا نکرده‌اند! آیا تعداد این مدل خاص بسیار محدود بوده است؟ آیا پشت فروش آن رمز و راز خاصی بوده است؟ به هر حال هرچه که هست، این مسئله هم به مواردی که اعصاب گیمرها را خورد کرده است اضافه شده و حالا موجودی Radeon RX 6800 XT Midnight Black Edition خیلی وقت است که به اتمام رسیده است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *