فهرست بستن

چالش و نقشه‌ی جدید Kanezaka به بازی Overwatch اضافه شد

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی، بلیزارد انترتینمنت به‌تازگی از یک نقشه‌ی جدید برای حالت چندنفره‌ی دث‌مچ و یک Micro-Event شامل جوایز تزئینی رونمایی کرد. این نقشه و چالش آن از دیروز در دسترس بازیکنان قرار گرفته است.

مایکرو-ایونت مذکور چالش Kanezaka نام دارد و نقشه‌ی جدید بازی نیز به همین نام شناخته می‌شود. بازیکنان با پیروزی در تعداد مشخصی از مچ‌های بخش Quick Play ،Competitive Play و مدهای آرکید تا تاریخ ۲۵ ژانویه (۶ بهمن) می‌توانند جوایزی شامل آیتم‌های تزیینی رایگان کسب کنند. شما می‌توانید تریلری را که برای معرفی چالش و نقشه‌ی Kanezaka منتشر شده، در ادامه تماشا کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

مقاله‌های مرتبط:

بازیکنان با پیروزی در سه مچ صاحب Pagoda Icon، شش مچ صاحب Yōkai Spray و در نه مچ صاحب اسکین افسانه‌ای Kyōgisha برای کارکتر هانزو می‌شوند. علاوه‌بر این‎‌ها، کاربران با اتصال حساب کاربری Battle.net بلیزارد و حساب توییچ خود به بازی و تماشای شش ساعت استریم در پلتفرم توییچ می‌توانند تا حداکثر شش اسپری رایگان در بازی کسب کنند.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، نقشه‌ی جدید حالت دث‌مچ Kanezaka نام دارد و در توضیح آن آمده که «شهری آرام است که در سایه‌ی هانامورا قرار گرفته است.» این شهر شامل یک کافه‌ با تم گربه (این نوع کافه‌ها در ژاپن و مخصوصا توکیو طرفدار زیادی دارند)، یک کارگاه سفال‌گری و یک بار محلی می‌شود. طبق صحبت‌های چندوقت پیش جف کَپلِن، یکی از سازندگان بازی، این نقشه‌ی رایگان شامل «داستان‌گویی در پس‌زمینه» و «ایستراگ‌ها و مواردی می‌شود که قرار است در Overwatch 2 وجود داشته باشند.»

چالش Kanezaka درحال‌حاضر برای بازی Overwatch روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است و تا تاریخ ۲۵ ژانویه (۶ بهمن) نیز ادامه خواهد داشت.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *