فهرست بستن

پنتاگون به دنبال UFO ها – ایجاد نیروی ویژه برای پیدا کردن بیگانگان

موجودات فضایی یا UFO ها از 60 سال پیش به موضوع اصلی روزنامه‌ها و افراد علاقه‌مند به فضا بدل شده‌اند و در این سال‌ها به دلیل هیجان برانگیز بودنشان، هدف بسیاری از مجلات زرد و گمانه‌زنی‌ها قرار گرفتند. از داستان تعقیب و گریز سفینه‌ی موجودات فضایی در تهران و همدان توسط نیروی هوایی شاهنشاهی ایران گرفته تا دستگیری یک موجود فضایی در شوروی سابقه، همه و همه تنها به یک موضوع اشاره دارند و آن حضور بیگانگان در میان انسان‌هاست. در این شرایط، قدرتمندترین فرماندهی نیروی نظامی جهان (حداقل روی کاغذ) یعنی پنتاگون به دنبال UFO هاست تا در صورت برخورد نزدیک و یا کنش مستقیم آن‌ها غافلگیر نشویم.

پنتاگون به دنبال UFO ها – ایجاد نیروی ویژه برای پیدا کردن بیگانگان ۳

تاریخچه‌ی نشانه‌های پنتاگون به دنبال UFO

حتما به خاطر دارید که تقریبا یک سال پیش و در اظهار نظری جنجالی، سازمان فضایی ناسا به صورت رسمی از حضور و شناسایی بیگانگان در سطح زمین و در طی سالیان گذشته خبر داد و وجود آن‌ها را به صورت رسمی تایید کرد. سازمان پنتاگون نیز از چند روز پیش با ارائه‌ی گزارشی کامل در این زمینه، مقدمات تصمیم جدید خود را فراهم کرد تا به صورت رسمی از ایجاد یک نیروی ویژه برای زیر نظر گرفتن موجودات فضایی خبر دهد. این گروه ویژه به دنبال هر گونه علائم و نشانه‌های مربوط به فضایی‌ها و یا UFO هاست و در صورت کشف و یا مشاهده‌ی این شواهد، به عنوان مسئول اصلی تحقیقات، مسئولیت بررسی آن‌ها را به عهده خواهند گرفت. نام کامل این گروه The Airborne Object Identification and Management Synchronization Group (AOIMSG) است که زیر مجموعه‌ی بخش هوا دریای نیروی دریایی ایالات متحده به شمار می‌رود.

پنتاگون به دنبال UFO ها – ایجاد نیروی ویژه برای پیدا کردن بیگانگان ۲

آنطور که وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در بیانیه‌ی رسمی خود اعلام کرده است، مسئولیت این گروه کشف، مشاهده و پیگیری هر گونه شواهد مربوط به موجودات فضایی در درون مرزهای هوایی، دریایی و خاک ایالات متحده است. ظاهرا دلیل ایجاد گروهی ویژه برای موجودات فضایی به چند ماه قبل بازمی‌گردد که رییس اطلاعات پنتاگون در گزارشی از مشاهده‌ی 114 نمونه تولید شده‌ی عجیب و غریب در آمریکا خبر داد که ظاهرا به دست موجودات فضایی ایجاد و یا ساخته شده بودند. به غیر از این بیانیه، اطلاعات زیادی از این نیروی ویژه و افراد تشکیل دهنده‌ی آن در دسترس نیست اما زین پس مسئول هر گونه تحقیقات در این زمینه به عهده‌ی پنتاگون خواهد بود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *