فهرست بستن

پلی استیشن 5 با خدای جنگ به جنگ ایکس باکس می‌رود – تیزر بازی God of War: Ragnarok

رویداد PlayStation5Showcase در نهایت شب گذشته توسط سونی به صورت مجازی برگزار شد. طی این رویداد، در کنار ارائه چندین تریلر از بازی‌های کنسول نسل بعدی پلی استیشن، بالاخره تاریخ عرضه و قیمت پلی استیشن 5 در هر دو نسخه اعلام شد. اما شاید با توجه اطلاعات لو رفته در رابطه با تاریخ و قیمت PS5، هیجان این خبرها به اندازه چند ثانیه پایان رویداد نبود؛ جاییکه برای اولین بار تیزر بازی God of War: Ragnarok پخش شد.

پخش تیزر بازی God of War: Ragnarok

در انتهای مراسم ویدئویی آنلاین شب گذشته، تیزر کوتاه و مبهمی شروع به پخش شد که از همان ثانیه‌های ابتدایی آن، صدایی آشنا به گوش می‌رسید. کریتوس بار دیگر در قالب خدای جنگ نوید از نسخه جدیدی از این بازی محبوب می‌داد. تیزر God of War: Ragnarok اگرچه بسیار هیجان انگیز و امیدوار کننده بود، اما به جز لوگوی جدید، نام بازی و اعلام سال 2021 به عنوان زمان عرضه آن، نکته به خصوص دیگری نداشت. اما با توجه به اتفاقاتی که طی این مدت در خلال جنگ نسل جدید کنسول‌های بازی شاهد آن بودیم، مانند ارائه نسخه ارزان کنسول مایکروسافت به عنوان برگ برنده، می‌توان نسخه جدید بازی خدای جنگ را خط و نشان جدید سونی برای مایکروسافت دانست.

نسخه قبلی بازی که در سال 2018 و به صورت ریبوتی بر داستان حماسی شخصیت کریتوس به عنوان خدای جنگ ارائه شده بود، بخش جدیدی از زندگی این شخصیت را در سرزمین‌های تحت حاکمیت خدایان شمالی روایت می‌کرد. جاییکه وی به همراه پسرش آتریوس، چالش‌های هیجان انگیز و فراوانی را تجربه کردند. در پایان داستان بازی مذکور، دموی کوتاهی با حضور ثور به نمایش گذاشته شده بود.

با توجه به تیزر جدید به نظر می‌رسد که God of War: Ragnarok دقیقاً از جایی آغاز خواهد شد که بازی قبل به پایان رسیده بود. نکته دیگری که در رابطه با برگ برنده سونی در جنگ کنسول‌های آینده به آن اشاره کرد، امکان دریافت رایگان نسخه 2018 بازی گاد آو وار در کنار تعدادی دیگر از بازی‌های PS4 تنها در صورت داشتن اکانت پلی استیشن پلاس است. قابلیت جذابی که قطعاً کاربرانی که شانس بازی گاد آو وار در پلی استیشن 4 نداشتند را برای خرید کنسول جدید و تجربه این بازی پرطرفدار تهییج خواهد کرد.  

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *