وزارت ارتباطات: مشکل پینگ بازی‌ها حل شد

انارگیفت

سجاد بنابی نایب رئیس هیئت مدیره ارتباطات زیرساخت خبر داد کابل دریایی قطع شده در جنوب ایران که باعث افزایش پینگ و سخت شدن اتصال به سرور بازی‌های آنلاین شده بود، با کابل جدیدی جایگزین شده و در نتیجه این مشکل حل شده است.

پیش از این بنابی در گفتگو با ویجیاتو خبر داده بود که وضعیت اتصال کاربران به سرورهای بازی‌ها به خاطر قطعی سیم در جنوب ایران و دور شدن مسیر رفت و برگشت اطلاعات از سرورهای بازی‌های آنلاین به ایران سخت و پر مشکل شده است. حال او در توییتر خود خبر داد که سرانجام این سیم‌های قطع شده با کابل‌های جدیدی جایگزین شده‌اند:

کابل دریایی قطع شده در خلیج‌فارس، تعمیر و به مدار بازگشت. مسیر ترانزیتی جنوب به شمال برقرار و کیفیت ارتباطات با همسایگان جنوبی که بر اثر قطع این فیبر نامناسب شده بود، مجددن از کیفیت مناسب برخوردار و مشکل بازی‌های آنلاین نیز برطرف شد.

طبق صحبت‌های بنابی، با رخ دادن این اتفاق باید مشکلاتی که پیش از این در اتصال به سرورهای بازی‌های آنلاین داشتیم، رفع شده باشند زیر حالا اطلاعات از مسیر زودتر به ایران می‌رسند و در نتیجه گیمرها در بازی‌های آنلاین پینگ کمتری خواهند داشت. آیا اخیرا تغییری در کیفیت اتصال خود به سرور بازی‌ها حس کرده‌اید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید:


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – چطور از بازی کسب درآمد کنیم؟

.کپی شد

https://vgto.ir/4yx

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *