فهرست بستن

وب‌سایت www.masterxp.com راه‌اندازی شد

وب‌سایت برند جدید کولرمستر با نام MASTER XP معرفی شد. این برند به عنوان زیر مجموعه کولرمستر با هویتی جدید تحت وب‌سایت www.masterxp.com فعالیت می‌کند.

MASTER XP با تمرکز بر دو موضوع مهم ارتباط و سرگرمی، پویایی بازی را با ویژگی‌های وب ترکیب می‌کند تا تعامل بهتری میان این دو برقرار سازد و برخی از فراموش نشدنی‌ترین تجربه‌های بازی را زنده کند.

هدف تجاری

در چارچوب فضای بازار در حال رشد جوانان و نوجوانان که در دهه دوم زندگی خود هستند و گاهی با عنوان Zoomers نیز شناخته می‌شوند، Master XP به ترکیب برند همراه با نوآوری و تجربه‌ای فراگیر متعهد است تا رویدادهایی هیجان‌انگیز و برنامه‌هایی جذاب برای این نسل ایجاد کند.

همچنین Master XP دامنه وسیعی از خدمات بازاریابی آنلاین و آفلاین را با هدف یکپارچه‌سازی فناوری‌های جدید و ترکیبی از سرگرمی و ارتباط ارائه خواهد کرد که منافع سرمایه‌گذاری در این حوزه را به حداکثر می‌رساند.

ماموریت این وب‌سایت ایجاد یک ارتباط قوی و راه‌اندازی پلتفرم تعامل با نسل جوان از طریق روش‌های متنوع شبه‌بازی است و  ایجاد یک کانال ارتباط فرامرزی از طریق تجربه‌های سرگرم‌کننده و فراگیر بازی را دنبال می‌کند.

Master XP در حال همکاری با شرکا برای تدوین و ایجاد استانداردهای جدید و تلاش برای دستیابی به نوآوری در برند است تا تجربه‌ای کامل ارائه کند که مشتری را در اولویت قرار می‌دهد.

ما اندیشمندانی هستیم که با تجربه می‌توانیم ایده‌های درخشان را پدیدار کنیم و  هر چیزی را به یک شاهکار واقعی مبدل سازیم. MASTER XP برای ایجاد یک بستر بازی در روابط تجاری، روی رویدادهای سفارشی تمرکز می کند. بنابراین ، ما کاملاً به ایجاد تجربیاتی که برندها، مشاغل و مشتریان را فعال می کند معتقدیم. MASTER XP روی طراحی خاص رویدادها برای ایجاد پلتفرم‌های بازی با هدف موقعیت و ارتباط برند متمرکز شده است.

ماتئو استراچیاری ، مدیر ارشد MASTER XP  در مورد فعالیت این وب‌سایت گفت: ما از شروع به کار این وب‌سایت برای ارائه خدمات به شرکای تجاری خود هیجان‌‌زده‌ایم؛ شرکایی که به دنبال یک همکاری ارزشمند با هدف توسعه تجارت خود در حوزه فناوری، نوآوری و سرگرمی هستند. این وب‌سایت اهداف و تجربیات ما از این برند جدید را به‌طور کلی متحول خواهد کرد.

اهمیتeSport برای ما

وبسایت www.masterxp.com

چرا MASTER XP؟

MASTER XP به لطف میراث کولرمستر دارای تجربیاتی حرفه‌ای از سراسر جهان است و درک بی‌نظیری از فناوری و زیرساخت را بر اساس بهترین نمونه‌های دنیا ارائه می‌دهد. رویکرد هیجان‌انگیز این برند، تعامل متفاوتی نسبت به روش‌های معمول با بازار برقرار می‌‌کند.

ایجاد یک تجربه فراگیر و همه‌جانبه

یکپارچه‌سازی بازی، برند و فناوری

ارتباط با نسل جدید

www.masterxp.com

لوگو و هویت بصری

فونت‌ها مدرن و پایدار هستند و مفهوم برند «پرانرژی و شاداب» MASTER XP را توضیح می‌دهند. لوگو انعطاف زیادی در کاربردهای متنوع دارد و در رسانه‌های دیجیتال به‌خوبی قابل تشخیص است. لوگو با رنگ سفید طراحی شده و ناحیه ظریفی با رنگ بنفش در پایه‌های حرف X دیده می‌شود تا عضویت این برند در خانواده کولرمستر را یادآوری کند.

لوگوی وبسایت www.masterxp.com

باهونا تواری و روکو لین از تیم توسعه کسب‌و کار MASTER XP در ارتباط با هویت این برند گفتند: هویت بصری برند ما، ارزش‌های اصلی در نحوه تجارت ما را انعکاس می‌دهد، ما معتقدیم پرانرژی و پرنشاط بودن، خلاقیت، کنجکاوی و انتقاد، همگی بخشی مهم و برابر از شخصیت برند ما هستند.

وب‌سایت

با ایجاد یک تجربه کاملاً دوسویه برای خلق یک منبع ارزشمند، کاربرپسند و تعاملی در همه پلتفرم‌ها و ابزارها ، نحوه طراحی وب سایت مسیر مشخصی را برای مشتری نمایان می‌کند و به مخاطبان امکان می دهد اطلاعات ارزشمندی را درباره راه‌حل‌های MASTER XP بدست آورند و از این طریق منافع بیشتری برای کمپانی‌های خود کسب کنند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *