فهرست بستن

نسخه بتا توسعه دهنده One UI 3.0 برای Galaxy S20 منتشر شد

بعد از موفقیت رابط کاربری OneUI سامسونگ تصمیم به ادامه راه بخش نرم افزاری گوشی‌های هوشمند خود را با این رابط کاربری گرفت. نسخه بتا توسعه دهنده One UI 3.0 برای گلکسی اس 20 منتشر شده است و دیگر دستگاه‌های سری Galaxy S20 سامسونگ نیز قادر به دریافت این نسخه از One UI هستند.

به غیر از گلکسی اس 20 و سری این دستگاه نسخه بتا توسعه دهنده One UI 3.0 به احتمال زیاد برای سری گلکسی نوت 20 نیز منتشر شود و این موضوع درصد اتفاق بالایی دارد. با توجه به آخرین فریمور منتشر شده درحال حاضر سری گلکسی نوت 20 سامسونگ قادر به دریافت این بروزرسانی نیستند و برای دریافت آن باید مقداری صبر نمایند. به هرحال اگر در برنامه توسعه دهنده یا همان Developer سامسونگ شرکت کرده‌اید به زودی این بروزرسانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. دو کشور دریافت کننده این بروزرسانی تا به این لحظه آمریکا و کره جنوبی بوده است و می‌توان دلیل آن را بررسی کنندگان حرفه‌ای آمریکا مثل MKBHD دانست.

نسخه بتا توسعه دهنده One UI 3.0

نسخه بتا توسعه دهنده One UI 3.0 بر پایه اندروید 11

سامسونگ در جنگ نرم افزاری شدیدی با کمپانی گوگل است و به تا به الان باید کاربرانی که کار‌های این دو کمپانی را زیر نظر داشته‌اند متوجه این موضوع شده باشند. بعد از معرفی اندروید 11 برای گوشی‌های پیکسل، سامسونگ سریعا اقدام به انتشار نسخه سوم رابط کاربری خود بر پایه اندروید 11 کرد. در مقابل طی سال‌هایی که گذشت استفاده سامسونگ از نرم افزارهای گوگل کمتر و کمتر شده است. گوگل درایو جای خود را به وان درایو مایکروسافت داده است. برای مشاهده پرونده‌های مهم بجای استفاده از Google Docs سامسونگ استفاده از Excel مایکروسافت را ترجیح داده است و هر روز درحال کم کردن ارتباط کاری خود با گوگل و همکاری بیشتر با مایکروسافت است.

بدور از ذهن نیست که همانند هوآوی به زودی شاهد عرضه سیستم عامل اختصاصی سامسونگ اما با قدرت خیلی بالاتر از قبل باشیم. با توجه به اینکه درصد بالایی از بازار اندروید توسط سامسونگ و هوآوی درحال گردش است. در صورت همکاری هر دو کمپانی در عرضه یک سیستم عامل مجزا و قدرتمند، گوگل درصد بسیار بالایی از کاربران خود را از دست خواهد داد.

بیشتر بخوانید: تبلیغات در One UI 2.5 – نسخه جدید نرم‌افزار سامسونگ تبلیغ را به برنامه‌ها می‌آورد

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *