فهرست بستن

نخستین تریلر رسمی فیلم Spider-Man 3 در دسامبر منتشر می شود

رسانه کلیک – سونی به تازگی در بخشی از سخنرانی های خود در مراسم CCXP اعلام کرده که تریلر فیلم هیجانی Spider-Man 3 در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

نخستین تریلر فیلم Spider-Man: Homecoming 3 در ماه دسامبر نمایش داده خواهد شد. استودیوهای مارول و سونی پس از رسیدن به توافق جدید، در حال کار روی ساخت سومین فیلم مرد عنکبوتی تام هالند هستند. مرد عنکبوتی قرار بود در ژوئیه سال 2021 عرضه شود، با این حال به دلیل شیوع کرونا، عرضه این فیلم به دسامبر سال 2021 موکول شد. اگر چه زمان تعویق ممکن است طولانی تر شود، اما ظاهرا اشتیاق تماشای آن به سبب جزییاتی که گاه و بی گاه لو می رود، همچنان در بین هواداران بالا است.

بسیاری افراد کنجکاو هستند که بدانند پس از لو رفتن هویت مرد عنکبوتی، چه اتفاقی برای او می افتد؟ آیا سروکله Kraven شرور پیدا می شود و با وکیل پیتر پارکر بر سر افشای هویت او مبارزه می کند؟ ظاهرا چنین خبری نیست! گفته می شود که داستان فیلم مرد عنکبوتی به دنیاهای بی پایان ربط پیدا می کند. در فیلم Spider-Man: Homecoming 3 شاهد هنرنمایی بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، و همچنین جیمی فاکس در نقش الکترو خواهیم بود. اگر به خاطر داشته باشید، الکتروی شرور در فیلم Amazing Spider-Man 2 در مقابل اندرو گارفیلد قرار گرفت. ورود به دنیاهای بی پایان و حضور دکتر استرنج و الکترو، عطش طرفداران به شنیدن اخبار و جزییات را بیشتر کرده و ظاهرا تریلر جدید در زمان بسیار مناسبی عرضه خواهد شد.

سونی به تازگی در بزرگ ترین رویداد فیلم آمریکای لاتین، یعنی ExpoCine که به طور مجازی برگزار شده، حضور یافته است. بخشی از این مراسم به سخنرانی کامیلا پاچکو، رییس بازاریابی اجرایی کمپانی سونی پیکچرز در برزیل اختصاص پیدا کرد. وی در بخشی از سخنرانی خود، راجع به Spider-Man 3 صحبت کرده است. طبق اظهارات پاچکو، فیلم جدید مرد عنکبوتی در مراحل فیلم برداری و ساخت به سر می برد و اولین نمایش آن در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. البته وی از کلماتی مانند پیش نمایش و تیزر تریلر استفاده کرده، که هنوز محتوای قطعی آن ها مشخص نیست.

اولین نمایش فیلم Spider-Man: Homecoming 3 در ماه دسامبر، کمی با استراتژی های بازاریابی مارول در تناقض است. سونی برای نخستین بار در جشنواره کامیک کان سالانه برزیل (CCXP) در دسامبر سال 2018، از تریلر فیلم Spider-Man: Far From home رونمایی کرد. جشنواره CCXP امسال از سوم دسامبر آغاز شده و احتمالا تریلر فیلم جدید، مجددا در این مراسم رونمایی خواهد شد. با اینکه تریلر Far From Home به محض نمایش در CCXP به طور آنلاین منتشر نشد، اما اوضاع برای تریلر فیلم Spider-Man 3 قطعا متفاوت خواهد بود.  

بخشی از فیلم برداری Spider-Man 3 در این هفته در نیویورک به انجام رسید، با این حال عمده فیلم برداری حوالی پاییز آغاز می شود. بنابراین مارول و سونی می توانند وقت بیشتری را صرف ساخت تریلر کنند. نمایش اولیه فیلم حتی ممکن است عنوان فیلم را به تماشاگران نشان دهد، هرچند که تام هالند حواس پرت ممکن است پیش از نمایش تریلر، عنوان فیلم را لو بدهد. در هر صورت، هواداران فیلم جدید مرد عنکبوتی می توانند تا پیش از پایان سال، تریلر این فیلم هیجانی را تماشا کنند.

منبع

screenrant

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *