فهرست بستن

مایکروسافت مدت زمان گارانتی کنترلر Xbox Elite 2 را از 90 روز به یک سال افزایش داد

مایکروسافت خیلی زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت به انتقادات و شکایات بر سر مشکل عملکرد کنترلر ایکس باکس الیت سری 2 واکنش نشان داده است. به تازگی در گزارشی خواندیم که یک شکایت قانونی علیه ردموندی‌ها در رابطه با نقص در عملکرد کنترلر حرفه‌ای ایکس باکس این کمپانی تنظیم شده و به زودی این کمپانی باید در دادگاه پاسخگو باشد. 180 دلار قیمت این کنترلر گران قیمت است که حالا به واسطه مشکلات مکانیکی پیش آمده برای آن، مورد انتقادات گیمرها قرار گرفته است. طبق متن شکایت علیه مایکروسافت، این کمپانی از نقص در طراحی این کنترلر آگاه بوده است. اکنون کمپانی مدت زمان گارانتی کنترلر Xbox Elite 2 به دوازده ماه افزایش داده است.

افزایش مدت زمان گارانتی کنترلر Xbox Elite 2

اگر چه انتظار کاربران پس از خرید کنترلر 180 دلاری مایکروسافت کیفیت ساخت و طول عمر بسیار بالا بوده است، اما به نظر می‌رسد کنترلرهای معمولی ایکس باکس وان به مراتب از نسخه گران قیمت و حرفه‌ای کیفیت ساخت بالاتری دارند. به دلیل مشکلی در طراحی که گفته می‌شود مایکروسافت از آن آگاه بوده و به کاربران اطلاع نداده است، چند ماهی پس از کارکرد، کنترلر Xbox Elite 2 از قیمت جوی استیک دچار مشکل شده و شروع به عملکردهای تصادفی ناخواسته می‌کند. همچنین شکایت قانونی علیه مایکروسافت از دادگاه درخواست دارد که این مورد نباید جز ضمانت 90 روزه کنترلر قرار بگیرد و مایکروسافت موظف است کنترلرهای معیوب را به رایگان برای کاربران تعمیر کند.

گویا مایکروسافت این موضوع را پذیرفته و برای جلب رضایت کاربران، مدت زمان گارانتی کنترلر الیت 2 که 90 روز بود را به یک سال افزایش داده است. آن دسته از کاربرانی که برای تعمیر کنترلر Xbox Elite 2 به مایکروسافت هزینه پرداخت کرده‌اند، شامل خدمات پس فروش می‌شوند و کمپانی تا قبل از 31 اکتبر 2020 هزینه پرداختی را به آنها پس خواهد داد.

بیشتر بخوانید: عملکرد معیوب کنترلر Xbox Elite مایکروسافت را به دادگاه خواهد کشاند

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *