فهرست بستن

ماسک بلوتوثی MaskFone ؛ ترکیبی هوشمندانه از ماسک N95 و هدست بلوتوث

رسانه کلیک – همزمان با شیوع ویروس کرونا در جهان، شرکت های سازنده به فکر تولید محصولاتی برای آسان تر کردن اوضاع افتادند. ماسک بلوتوثی MaskFone شرکت بیناتون یکی از این محصولات است که امکان مکالمه با کیفیت از پشت ماسک را نیز برای کاربران فراهم می آورد.

اینطور که به نظر می رسد هنوز زمان زیادی تا خداحافظی با ماسک های صورت باقی مانده است. به همین خاطر در نمایشگاه CES امسال شاهد رونمایی از محصولاتی بودیم که ایده اصلی آن ها به لطف همه گیری ویروس کرونا به ذهن طراحان خطور کرده است؛ ایده هایی که مشکلات و انزجار عمومی نسبت به پوشیدن ماسک را تا حد قابل توجهی کاهش می دهند.

ماسک فون (MaskFone) شرکت بیناتون، یک نمونه بارز از محصولاتی است که با توجه به شرایط فعلی جهان طراحی شده اند. این محصول پوشیدنی 50 دلاری قابل شستشو، در واقع تلفیقی از ماسک N95 و یک هدست بلوتوث است که امکان مکالمه با گوشی را برای کاربر فراهم می آورد؛ بدون آنکه نیازی به درآوردن ماسک باشد.

ایربادها به وسیله گیره های کابلی به دو طرف ماسک وصل شده اند و کاربر می توان با فشار دادن دکمه های تعبیه شده روی خود ماسک، صدا را پخش، متوقف و ولوم آن را کم و زیاد کند. جالب آنکه این محصول با دستیار صوتی آمازون و سیری نیز سازگار است. طبق ادعای شرکت، ماسک بلوتوثی MaskFone قادر است تا شارژ را به مدت 12 ساعت در خود نگه دارد. لذا کاربر برای استفاده مجدد باید آن را شارژ کند.

البته بیناتون تنها شرکتی نبود که طی مراسم CES از محصولات مرتبط با COVID-19 رونمایی کرد. کمپانی کره ای ال جی نیز با معرفی چندین ماسک، تصفیه کننده های سبک و قابل حمل و یخچال های مجهز به تصفیه کننده آب، نشان داد که در هر شرایطی حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

منبع

cnet

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *