فهرست بستن

لو رفتن تصویر و مشخصات Fitbit Charge 3 پیش از رونمایی رسمی

لو رفتن تصویر و مشخصات Fitbit Charge 3 پیش از رونمایی رسمی

بدون اغراق می توانیم بگوییم که شرکت فیت بیت در زمینه تولید ساعت های هوشمند چندان موفق عمل نکرده است. هر چند که میزان فروش ساعت هوشمند Versa بسیار خوب بوده است، اما بعید است که این کمپانی قصد عرضه ساعت دیگری را در سال جاری داشته باشد. اما مطمئناً فیت بیت دنیای گجت های پوشیدنی حضور فعال خواهد داشت و به احتمالاً در آینده ای نزدیک از دست بند هوشمند خود رونمایی خواهد کرد.

محصول آینده فیت بیت پس از Versa دست بند هوشمندی خواهد بود که تصاویر و مشخصات آن در رسانه ها لو رفته است. تصاویر واضحی از Fitbit Charge 3 اخیراً در سایت ها منتشر شده است. این تصاویر نشان میدهد که دست بند جدید طراحی چندان متفاوتی در مقایسه با نسل قبلی خود ندارد. البته تغییراتی نیز مشاهده می شود. به نظر میرسد که ظاهر فیت بیت شارژ ۳ از نظر ظاهر کمی تغییر کرده است و ابعاد آن مستطیلی تر شده است. دکمه سمت راست هم به طور کامل حذف شده است. بندهای این دست بند نیز تنوع بیشتری خواهد داشت و فیت بیت شارژ ۳ حداقل با دو بند متفاوت که تصویر آنها بر روی جعبه قابل مشاهده است، عرضه می شود.

طبق پیش بینی ها، Fitbit Charge 3 در اواخر ماه آگوست یا اوایل سپتامبر (اواسط شهریور) در نمایشگاه  IFA 2018 رونمایی شود. اما مسلماً در هفته های پیش رو و زمان باقی مانده به رونمایی این محصول اطلاعات بیشتری از این دست بند هوشمند منتشر خواهد شد.

بازدید: 30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.