فهرست بستن

فیلم The Suicide Squad دنباله غیر مستقیم قسمت قبل است

رسانه کلیک – طبق گفته های جای کورتنی، فیلم The Suicide Squad یک دنباله غیر مستقیم از قسمت اول بوده و داستان را به سمت و سوی دیگری هدایت می کند.

جای کورتنی، یکی از بازیگران حاضر در فیلم جدید جیمز گان یعنی The Suicide Squad ، گفته که این فیلم در واقع یک دنباله غیر مستقیم از قسمت قبل است و کلا داستان مجموعه را وارد مسیر تازه ای می کند. کورتنی این بار نیز در نقش کاپیتان بومرنگ به روی صحنه خواهد رفت.  

اگر به خاطر داشته باشید قسمت اول جوخه انتحار (به کارگردانی دیوید آیر) در سال 2016 به نمایش درآمد. فرایند ساخت فیلم از همان ابتدا با مشکلات زیادی همراه بود. دخالت بیش از اندازه استدیو در کارهای آیر، نهایتا منجر به ایجاد آشفتگی در سراسر فیلم شد. آیر بعدها از استدیو خواست تا صحنه های حذف شده را منتشر کند؛ اتفاقی که دقیقا برای فیلم Justice League (به کارگردانی زک اسنایدر) نیز افتاده بود.

به همین خاطر کمپانی سازنده از جیمز گان خواست تا کارگردانی The Suicide Squad (2021) را بر عهده بگیرد تا بلکه بدین ترتیب، شکست قسمت اول جبران شود. تا کنون حضور برخی از هنرپیشگان قسمت اول یعنی جای کورتنی، یوئل کینامان، مارگو رابی و وایولا دیویس در فیلم تایید شده است. بازیگران دیگری مانند ادریس البا و جان سینا نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد. چندی پیش یک تیزر کوتاه از پشت صحنه فیلم منتشر شد و ما را تا حدودی با فضای داستان آشنا کرد. با این حال دقیقا مشخص نشد که آیا The Suicide Squad ادامه قسمت قبل بوده و یا کمپانی یک ریبوت کاملا متفاوت را برای آن در نظر گرفته است.

جای کورتنی در مصاحبه اخیر خود با Collider آتش قضیه را داغ تر کرد. وی اظهار داشت که فیلم در واقع یک دنباله غیر مستقیم از قسمت اول است و داستان وارد سمت و سوی تازه ای می شود. کورتنی نسبت به موفقیت جوخه انتحار (2021) ابراز امیدواری کرد و افزود حس شوخ طبعی گان بدون شک تاثیر مثبتی روی فیلم خواهد گذاشت.

البته اظهارات کورتنی چندان هم جدید و خارج از انتظار نیست. تقریبا واضح بود که فیلم گان ارتباط مستقیمی با فیلم آیر نخواهد داشت. با وارد شدن دنیای دی سی به جهان های بی پایان، احتمال می رود که اتفاقات فیلم The Suicide Squad در جهان متفاوتی به وقوع بپیوندد. این یعنی ظاهر و رفتار برخی شخصیت ها ممکن است با آنچه در جوخه انتحار 2016 دیدیم اندکی فرق داشته باشد. با این حال باید منتظر باشیم و ببینیم که گان در تریلرهای بعدی از چه حقایقی رونمایی خواهد کرد.

منبع

screenrant

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *