فهرست بستن

طراحی اپلیکیشن چگونه است؟

بسیاری از کسب و کارهای امروزی برای این که بتوانند خدمات مستمری را به مشتریان ارائه دهند نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند. اهمیت استفاده از نرم افزارهای هوشمند بر هیچکس پوشیده نیست و مدیران تجاری باید بتوانند به واسطه استفاده از نرم افزار‌های هوشمند، کسب و کار خود را گسترش داده و با مشتریان خود به شکل آسان ارتباط برقرار کنند. وجود یک نرم افزار کسب و کار برای رسیدن به موفقیت در دنیای امروزی ضروری است.

یکی از موضوعات با اهمیت در طراحی اپلیکیشن موبایل موبایل این است که افراد برای داشتن یک طراحی منحصر به فرد و استاندارد باید بتوانند شناخت خود را نسبت به مجموعه‌های مختلف افزایش دهند. شرکت‌های زیادی وجود دارند که خدمات طراحی نرم افزار‌های هوشمند را ارائه می‌دهند. اگر بخواهید برای کسب و کار خود یک نرم افزار هوشمند و کاربردی داشته باشید باید نسبت به انتخاب یک مجموعه مناسب وسواس بیشتری به خرج دهید.

اهمیت طراحی نرم افزارهای موبایل

با توجه به گسترش علم و تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند، بسیاری از کاربران برای رفع نیاز خود ترجیح می‌دهند تا از گوشی‌های هوشمند استفاده کنند. کسب و کارهای تجاری برای این که بتوانند مشتریان را به شکل هدفمند به خدمات خود جذب کنند باید بتوانند طراحی اپلیکیشن را در برنامه کاری خود قرار دهند. استفاده از نرم افزار موبایل می‌تواند برای مدیران ارشد و مشتریان دارای مزایای زیادی باشد. وجود یک اپلیکیشن کاربردی باعث می‌شود تا فرآیندکسب اطلاعات و تعامل با مشتریان در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

در برخی از شرکت‌های خدماتی داشتن اطلاعات مستمر مشتریان به عنوان یک کار ضروری شناخته می‌شود که افراد با طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکت خود می‌توانند روند انجام کار را تسهیل ببخشند. وجود یک نرم افزار اختصاصی باعث می‌شود تا مشتریان و کاربران با نصب نرم افزار مورد نظر بر روی گوشی‌های هوشمند خود در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه‌های مازاد از خدمات مورد نیاز در یک بستر امن استفاده کنند.

استفاده از طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی باعث افزایش پرستیژ کارکنان خواهد شد. بهره‌گیری از شیوه‌های قدیمی مدیریت می‌تواند بسیار رنج آور باشد. در این صورت جایگزین کردن شیوه‌های نوین می‌تواند در بلندمدت باعث کاهش هزینه‌های شرکت و مؤسسات مختلف شود. هر کسب و کاری که بتواند نسبت به رقبا طراحی اپلیکیشن را در برنامه کاری خود قرار دهد، قادر است در وضعیت بهتری قرار بگیرد.

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایل چیست؟

زمانی که بتوانید شناخت خود را نسبت به طراحی اپلیکیشن در یک وضعیت مناسب‌تری قرار دهید، قادر خواهید بود تا با انتخاب یک مجموعه معتبر بتوانید نیازهای خود و مشتریان را به خوبی مرتفع کنید. استفاده از اپلیکیشن موبایل دارای مزایای زیادی برای افراد است که از مهم‌ترین آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش ارتباط با مشتریان

شاید به جرات بتوان گفت که بهره‌گیری از اپلیکیشن‌های هوشمند برای کسب و کارهای امروزی می‌تواند به شکل هوشمندانه‌ای ارتباط با مشتریان را افزایش دهد. وجود اپلیکیشن مناسب تجاری می‌تواند همیشه کسب و کار‌تان را در ذهن مشتریان یادآوری کند. اگر بخواهید ارتباط مناسب و دوسویه‌ای با مشتریان خود داشته باشید بهتر است به دنبال طراحی اپلیکیشن باشید.

سبقت از رقبا

یکی از راه‌های تمایز کسب و کارتان با رقبا در این است که یک اپلیکیشن اختصاصی طراحی کنید. اگر دارای فروشگاه هستید می‌توانید با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی به مشتریان خود این امکان را بدهید که در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون دغدغه به محصولات فروشگاه‌تان دسترسی پیدا کنند. دقت کنید که در زمینه طراحی نرم افزار‌های مورد نظر خود باید بتوانید یک تیم باتجربه و متخصص را انتخاب کنید.

کاهش هزینه‌های تبلیغات

زمانی که یک شرکت به شکل اصولی بخواهد کسب و کار خود را به دیگران بشناساند، باید با استفاده از شیوه‌های تبلیغاتی مدرن نظیر چاپ کاتالوگ و ارائه بنرهای دیجیتالی، هزینه‌های زیادی را در این زمینه خرج نماید. اما طراحی اپلیکیشن به مدیران تجاری این امکان را می‌دهد که با یک هزینه معقول بتوانند مدیریت بهتری بر روی هزینه‌های شرکت داشته باشند.

افزایش فروش خدمات و محصولات

یک اپلیکیشن موبایل که به شکل استاندارد و هوشمندانه طراحی شده باشد، این امکان را به مدیران می‌دهد که بتوانند محصولات و خدمات خود را در بستر نرم افزار، به مشتریان ارائه دهند. وجود یک نرم افزار هوشمند به نوبه‌ی خود می‌توان باعث افزایش دسترسی کاربران به محصولات و خدمات یک شرکت و در نتیجه فروش بیشتر شود.

راهنمایی انتشار اپلیکیشن در مارکت های مختلف

جهت ثبت اپلیکیشن اندروید در گوگل پلی، کافه بازار، مایکت و همچنین ثبت اپلیکیشن ios در اپ استور App Store و سیبچه می توانید از طریق راهنمایی ثبت هر یک از این مارکت ها اقدام کنید، البته مارکت های خارجی ثبت آنها برای نسخه های فارسی سخت تر بوده ولی در با کمی پیگیری و رعایت قوانینی آنها می توانید اینکار رو انجام دهید.

استفاده از اپلیکیشن ساز

اپلیکیشن ساز به عنوان یک برنامه  آنلاین  و بدون نیاز به کدنویسی برای ساخت اپ اندروید و ios و pwa موبایل مورد استفاده قرار می گیرد. افراد بدون دانش برنامه نویسی و با تکمیل کردن چند مرحله ساده می‌توانند از این ابزار کارآمد استفاده کنند. شیوه ساخت اپلیکیشن از طریق اپ ساز و  اپلیکیشن ساز  ایراکد بسیار ساده است و می‎‌تواند باعث مدیریت بهتر هزینه‌ها شود. اپ ساز می‌تواند نیاز کاربران را در زمینه و شغل های مختلف به خوبی تامین نماید. در این نرم افزار به راحتی می توانید از اپلیکیشن های آماده و حتی رایگان استفاده کنید و کمتر از 2 ساعت به راحتی یک برنامه موبایل اختصاصی بر اساس نیاز خود ایجاد کنید.

طراحی اپلیکیشن چگونه است؟

طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی چگونه هست؟

با دو روش امکان طراحی اپلیکیشن فروشگاهی وجود دارد روش اول استفاده از اپلکیشن سازها و برنامه های ساخت اپکیشن رایگان می باشد و روش دوم سفارش به یک شرکت معتیر جهت ساخت اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی اندروید و IOS می باشد. تعداد این شرکت ها در ایران زیاد نیست و حتما باید در انتخاب شرکت و با سامانه دقت کامل انجام دهید تا در پشتیبانی و توسعه دچار مشکل نشوید. علاوه بر انتخاب شرکت باید نوع زبان برنامه نویسی و سبک اجرا رو هم با شرکت پیگیری کنید.

استفاده از شیوه طراحی نرم افزار از طریق اپلیکیشن ساز مرسوم نبوده و افراد ترجیح می‌دهند تا از شیوه دوم برای طراحی نرم افزار مورد نظر خود استفاده کنند.

استفاده از یک تیم طراحی معتبر

یکی دیگر از شیوه‌های طراحی اپلیکیشن این است که مدیران کسب و کارهای تجاری با شناخت یک مجموعه معتبر بتوانند از خدمات طراحی آن مجموعه استفاده کنند. در این شیوه، طراحی به صورت اختصاصی قابل انجام است که دارای مراحل مختلف است. مدیران کسب و کارهای تجاری با در نظر گرفتن نیازهای خود و تعیین اولویت‌های هر کدام می‌توانند درخواست خود را به یک مجموعه مجرب و کاربلد ارسال کنند. تیم طراحی با بررسی خواسته متقاضیان و طراحی اولیه می‌تواند تا حدود زیادی خواسته‌های کاربران را تامین نماید.

در این شیوه طراحی که به صورت اختصاصی قابل انجام است افراد با یک هزینه معقول می‌توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را داشته باشند. طراحی اپلیکیشن در این شیوه بسیار کارآمدتر از شیوه استفاده از اپلیکیشن ساز است. در این روش تمام کدنویسی از صفر قابل انجام است و یک مدیر کسب و کار می‌تواند تمام خواسته‌های خود را در طراحی نرم افزار اجرایی نماید.

طراحی اپلیکیشن با ایراکد

ایراکد با بیش از 14 سال تجربه به صورت حرفه‌ای و تخصصی به ارائه خدمات در حوزه‌های طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن‌های موبایل، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ می‌پردازد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا تمامی نیاز‌های کاربران را به بهترین شکل ممکن، در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت پوشش دهد. خدمات متعددی از سوی مجموعه ایراکد به مشتریان ارائه می‌شود که از مهم‌ترین آن می‌توان به خدمات طراحی اپلیکیشن، خدمات برنامه نویسی، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ اشاره کرد.

طراحی اپلیکیشن ایراکد

در این مجموعه افراد مجرب با به کارگیری شیوه‌های نوین قادرند تا طراحی انواع سایت‌های مختلف نظیر طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام دهند. اگر به دنبال طراحی نرم افزار پزشکی، گردشگری، شرکتی، املاک، خبری و غیره هستید می‌توانید از این مجموعه دیدن کنید. قیمت‌های در نظر گرفته شده برای طراحی اپلیکیشن با توجه به نیاز مشتریان قابل تغییر است که ایراکد سعی کرده‌ است تا بهترین قیمت‌ها را به مشتریان ارائه نماید. وجود بخش مشاوره به مشتریان این امکان را می‌دهد که متناسب با نیاز و بودجه خود از یک شیوه طراحی مناسب و استاندارد استفاده کنند.

زبانهای برنامه نویسی موبایل

ایراکد با استفاده از جدیدترین زبانهای برنامه نویسی از جمله کاتلین، ری اکت نیتیو، فلاتر و با طراحی ui حرفه ای بهترین حالت اجرا را برای شما به ارمغان می آفریند. با پشتیبانی 24 ساعته ایراکد با خیالی آسوده کسب و کار خودتون رو در بستر موبایل شروع کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *