شارژ سریع ۲۰۰ وات شیائومی حتی تاثیر مثبت در عمر مفید باتری دارد!

هفته گذشته شیائومی فناوری HyperCharge خود را که شارژ سریع ۲۰۰ وات و شارژ سریع بی سیم ۱۲۰ وات را برای گوشی های هوشمند آینده مهیا می کند، معرفی کرد. اکنون این شرکت به برخی از سوالات مربوط به این فناوری جدید پاسخ داده است. کمپانی چینی برخی از کاربران خود را به پرسش از مهندسان خود دعوت کرده است که در پاسخ به یکی از سوالات مطرح شده در مورد ایمنی تلفن های هوشمند، شیائومی ادعا کرده است که شارژ سریع ۲۰۰ وات شیائومی حتی تاثیر مثبت در عمر مفید باتری دارد!

بهره وری بالای شارژ سریع ۲۰۰ وات شیائومی

به گزارش gizmochina، در پاسخ به پرسش کاربران، شیائومی تأیید کرد که استفاده از این فناوری، بی خطر بوده و همچنین افزود که مدت هاست که در زمینه تحقیق و توسعه این فناوری برای ارائه آن به صورت تجاری کار می کند. این شرکت اعلام کرد که 40 اقدام ایمنی و محافظتی در فناوری جدید شارژ آنها موجود است.

هنگامی که از این شرکت در مورد عمر باتری تلفن های هوشمند و تأثیر شارژ سریع ۲۰۰ وات بر روی آنها سوال شد، شیائومی بیان کرد که عمر باتری گوشی پس از 800 دوره شارژ، بالاتر از 80 درصد باقی مانده است، که بسیار بالاتر از استاندارد فعلی صنعت است که حدود ۶۰ درصد می باشد.

طول عمر شارژ ۲۰۰ وات شیائومی

طول عمر شارژ ۲۰۰ وات شیائومی

مدت زمان شارژ سریع HyperCharge

در زمان رونمایی از فناوری جدید شارژ سریع HyperCharge، شیائومی نشان داد که شارژ سیمی 200 وات می تواند باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را فقط در مدت ۳ دقیقه تا ۵۰ درصد شارژ کند و تقریباً ۸ دقیقه طول می کشد تا به صورت کامل شارژ شود.

به همین ترتیب، شارژ بی سیم ۱۲۰ وات نیز، می تواند باتری 4000 میلی آمپر ساعت را فقط در چند دقیقه به طول کامل شارژ کند به طوریکه شارژ کامل گوشی تا 50 درصد، ۷ دقیقه طول می کشد و تنها 15 دقیقه برای شارژ کامل باتری آن، زمان لازم است.

HyperCharge بی سیم ۱۲۰ وات به عنوان جانشین شارژ بی سیم 80 وات شیائومی وارد بازار شد که در اکتبر سال گذشته معرفی شد. فناوری شارژ بی سیم 80 وات می توانست باتری 4000 میلی آمپری را در مدت زمان 19 دقیقه به طور کامل شارژ کند.

حال باید منتظر ماند و دید کدام تلفن هوشمند آینده شیائومی با فناوری جدید شارژ سریع همراه خواهد بود. اگر بخواهیم حدسی در این مورد بزنیم، انتظار داریم که نسل بعدی گوشی هوشمند پرچمدار سری Mi این شرکت، از فناوری HyperCharge بهره ببرد.

گوشی شیائومی با شارژر ۲۰۰ واتی در نیمه دوم ۲۰۲۱ عرضه می شود

نظر شما راجع به تکنولوژی جدید شارژ سریع شیائومی و طول عمر بالای آن به ادعای این شرکت چیست؟

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *