فهرست بستن

سریال The Venture Bros پس از هفت فصل لغو شد

 در تازه‌ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، شبکه ادالت سویم (Adult Swim) از لغو یکی از سریال‌های انیمیشنی خود خبر داده است. با خبر شدیم ادامه تولید و پخش سریال The Venture Bros که یکی از سریال‌های قدیمی و محبوب شبکه ادالت سویم بود، لغو شده است. فصل هفتم این انیمیشن سریالی در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که حالا فصل پایانی آن شده است. قسمت پایلوت یا آزمایشی انیمیشن The Venture Bros در سال ۲۰۰۳ منتشر شد، اما فصل اول این سریال کمدی در سال ۲۰۰۴ رسما روی آنتن رفت.

جیسون پابلیک، یکی از خالقان سریال The Venture Bros در توییتر ضمن تایید این خبر گفت که آن‌ها در حال نوشتن فیلمنامه فصل هشتم بودند که این خبر ناامید کننده به آن‌ها اعلام شده است. در مجموع ۸۲ قسمت به‌همراه ۴ قسمت ویژه از سریال The Venture Bros تولید و منتشر شده است. بااین‌حال، پس از اعلام این خبر سرانجام ادالت سویم در توییتر به آن واکنش رسمی نشان داد و اعلام کرد که آن‌ها نیز به‌دنبال ساخت قسمت‌های بیشتر از این سریال انیمیشنی هستند.

ادالت سویم تایید کرد که آن‌ها در حال صحبت با جیسون پابلیک و داک همر برای یافتن راهی هستند تا داستان‌های انیمیشن The Venture Bros را ادامه دهند که مشخص نیست در حال حاضر این موضوع به معنای ساخت اسپین‌آف از این اثر است یا قرار است این مجموعه به شکل دیگری ادامه پیدا کند. کریستوفر مک‌کالک، مایکل سینترنیکلاس، جیمز اوربانیاک، پاتریک واربرتون، استیون راتاتزی، داک همر و دینا اسنایدر، از جمله صداپیشگانی هستند که در هفت فصل سریال The Venture Bros حضور داشته و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

ادالت سویم طی ماه‌های اخیر از احیای سریال Tuca and Bertie (توکا و برتی) خبر داده بود و اخیرا انیمیشن Primal (پریمال) را برای فصل دوم نیز تمدید کرده است. این شبکه بیشتر برای ساخت سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) شناخته می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *