فهرست بستن

سامسونگ رابط کاربری One UI 2.5 را برای گوشی های گلکسی A70 منتشر کرد

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سامسونگ، جدیدترین گوشی هوشمند این شرکت که از این پس به رابط کاربری One UI 2.5 مجهز خواهد بود، گلکسی A70 نام دارد. این شرکت ساعاتی پیش اعلام کرد که بروزرسانی ارتقا به این رابط کاربری را در دسترس بخشی از کاربران این گوشی هوشمند قرار داده است. اطلاعات بیشتر از این رابط کاربری و این بروزرسانی را در زیر بخوانید.

گوشی گلکسی A70 جدیدترین محصول سامسونگ است که به رابط کاربری One UI 2.5 مجهز شده است و قابلیت ها و ویژگی های تازه ای را در قالب این رابط در اختیار کاربران خود می گذارد. این بروزرسانی طی روزهای گذشته برای گوشی گلکسی A50s نیز منتشر شده بود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سامسونگ این بروزرسانی قرار است به مرور زمان در دسترس عموم کاربران گوشی های گلکسی A70 قرار بگیرد و در حال حاضر انتشار آن در بخش هایی از قاره اروپا و کشور اوکراین آغاز شده است. کاربران اعلام کرده اند که این بروزرسانی حتی در حال حاضر در دسترس همه کاربران حاضر در این کشور نیست و تنها بخشی از کاربران اپراتور Kyivstar توانسته اند آن را بر روی دستگاه خود نصب کنند.

در هر صورت باید گفت که این بروزرسانی چیزی در حدود 1421 مگابایت حجم دارد و سبب می شود نسخه فریم ور گوشی های گلکسی A70 به A705FNXXU5CTK4 ارتقا پیدا کند. سامسونگ اعلام کرده  است که این بروزرسانی شامل بسته امنیتی ماه نوامبر 2020 برای سیستم عامل اندروید هم می شود. انتظار می رود این بروزرسانی ظرف روزهای آینده در دسترس دیگر کاربران این گوشی که در قاره اروپا حضور دارند نیز قرار بگیرد.

در همین رابطه بخوانید:

بروزرسانی اندروید 10 برای گوشی‌های گلکسی A70 سامسونگ منتشر شد

سامسونگ در گذشته نیز در هنگام انتشار بروزرسانی مربوط به رابط کاربری One UI 2.0 برای گوشی گلکسی A70، ابتدا آن را در اختیار کاربران حاضر در کشور اوکراین قرار داده بود. انتظار می رود این برنامه برای رابط کاربری One UI 2.5 نیز تکرار شود.

همچون دیگر بروزرسانی های منتشر شده از سوی سامسونگ برای ارتقا گوشی های گلکسی به رابط کاربری One UI 2.5، انتظار می رود این بروزرسانی هم قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران گوشی گلکسی A70 قرار دهد. طبق اطلاعات موجود قابلیت های جدید در برنامه Samsung Keyboard و در حالت کاری Split Keyboard، امکان جستجوی دقیق در برنامه YouTube، پشتیبانی از استیکرهای Bitmoji توسط برنامه Always On Display و همچنین قابلیت های تازه در برنامه Messages، بخشی از ویژگی های جدید این رابط کاربری هستند.

رابط کاربری One UI 2.5 همچنین در بخش دسترسی به رمزهای Wi-Fi و همچنین مشاهده کیفیت اتصالات Wi-Fi موجود دارای قابلیت ها و ویژگی  های جدیدی نیز هست.

به منظور نصب این بروزرسانی بر روی گوشی های خود می توانید پس از انتشار از سوی سامسونگ، بر روی اعلان نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش کلیک کنید. از طریق مسیر Settings، سپس Software updates و در انتها Download and install نیز می توانید از انتشار این بروزرسانی برای دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *