فهرست بستن

سامسونگ به روزرسانی اندروید ۱۱ را برای سه دستگاه دیگر منتشر کرد

۰۹ اردیبهشت ۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

سامسونگ در حال انتشار Android 11 برای دستگاه‌های مختلف خود است. حال به روزرسانی اندروید ۱۱ برای سه دستگاه گلکسی ای ۴۱، ام ۰۱، و تب ای ۷ منتشر شده است.

اخیرا کمپانی سامسونگ مشغول به روزرسانی اندروید ۱۱ برای گوشی‌های هوشمندش بوده است. حال، این کار را با انتشار این آپدیت برای سه دستگاه دیگر، گلکسی ام ۰۱، گلکسی ای ۴۱ و گلکسی تب ای ۷ ادامه داده است.

آپدیتی که برای Galaxy M01 دارای شماره مدل M015GXXU3BUD9 است و دارای حجم ۱.۴ گیگابایتی است. این به روزرسانی، وصله امنیتی آوریل ۲۰۲۱ اندروید و رابط کاربری One UI 3.1 Core را برای کاربر به ارمغان می‌آورد (این رابط از نسخه اصلی کمی سبک‌تر است).

به روزرسانی اندروید 11

به روزرسانی اندروید 11

برای گلکسی A41، اندروید ۱۱ به همراه رابط کاربری One UI 3.1 ارائه شده است. شماره مدل این آپدیت، A415FXXU1CUD4 بوده و دارای وصله امنیتی آوریل ۲۰۲۱ است. در حال حاضر در روسیه این آپدیت منتشر شده است و به زودی در سایر مناطق نیز انتشار پیدا خواهد کرد.

در کنار این دو دستگاه، سامسونگ برای Galaxy Tab A7 نیز رابط کاربری One UI 3.1 و اندروید ۱۱ را منتشر کرده است. شماره این به روزرسانی T505XXU3BUD7 است و در حال حاضر در انگلستان و چند کشور اروپایی برای مدل LTE (شماره مدل SM-T505) در دسترس است.

هنوز در همه مناطق، اندروید ۱۱ برای این سه دستگاه منتشر نشده است اما شما می‌توانید برای بررسی انتشار آپدیت به صورت دستی، مسیر Settings > Software update menu را طی کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *