فهرست بستن

رونمایی سونی از بلندگوهای بیسیم 360 درجه

شرکت سونی در هفته اخیر از دو سیستم بلندگوی بی‌سیم جدید به نام‌های SRS-RA5000 و SRS-RA3000 رونمایی کرد. هر دو این بلندگوها با ارائه صدای واضح و شفاف در فضای اتاق، تجربه فوق العاده‌ای برای کاربران به ارمغان می‌آورند و از طرف دیگر برای محیط داخلی طراحی شده‌اند؛ بنابراین از ویژگی اختصاصی 360 Reality Audio سونی برخوردار هستند. برای جزئیات بیشتر رونمایی سونی از بلندگوهای بیسیم 360 درجه با سخت افزار مگ همراه باشید.

بلندگو RA5000

RA5000 دارای هفت سیستم بلندگو با سه باند رو به بالا، سه باند در جلو و یک ساب ووفر داخلی است و البته از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. طراحی باند‌های رو به بالا و کناری سبب می‌شود تا یک کره صوتی یکپارچه را در اطراف بلندگو حس کنید و بدون توجه به موقعیت آن در اطراف اتاق از کیفیت آن لذت ببرید. از طرف دیگر RA5000 دارای یک ویژگی دستی کالیبراسیون صدا است که به آن امکان می‌دهد تا صدای خود را با موقعیت فعلی خود تنظیم کند.

بلندگو  RA3000 – ارزان و کاربردی

 RA3000 نسخه ارزان‌تر و کوچکتر سونی برای شماست. این بلندگو دارای یک طراحی سه گانه باند (متشکل از دو توئیتر) است که صدا را به صورت قوس و از طریق یک نوار بلند و یک ساب ووفر پخش می‌کند. همچنین دو تقویت‌کننده صدای غیر فعال نیز در آن در نظر گرفته شده تا پاسخگوی تقاضای شما برای صدای بالاتر باشد. از طرف دیگر RA3000 دارای طراحی مقاوم در برابر رطوبت است که باعث می‌شود بتوان آن را در محیط‌هایی مانند حمام و آشپزخانه استفاده کرد (کاری که RA5000 نمی‌تواند انجام دهد). همچنین این بلندگو می‌تواند خود را با محیط اطراف کالیبره کند (که البته این ویژگی در RA5000 وجود ندارد که کمی عجیب است).

هر دو بلندگو از قابلیت اتصال بلوتوث و Wi-Fi برخوردار هستند. Wi-Fi به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ویژگی Spotify Connect محتوای خود را از Spotify پخش کنید یا می‌توانید از یکپارچه سازی Chromecast برای پخش صدا استفاده کنید.

در کنار این‌ها این دو بلندگو از آمازون الکسا و دستیار Google بهره می‌برند. شما می‌توانید آن‌ها را با دیگر دستگاه‌های هوشمند خانه خود ادغام کنید و صدا را به همراه بلندگوهای هوشمند دیگر خود پخش کنید. در حال حاضر این بلندگوها فقط در انگلیس و اروپا در دسترس هستند. برای بلندگو RA5000 قیمت خرده فروشی 599 یورو و برای RA3000 353 یورو در نظر گرفته شده است. هر دو این بلندگو‌ها از فوریه 2021 در دسترس خواهند بود.

نظر شما درباره رونمایی سونی از بلندگوهای بیسیم 360 درجه چیست؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *