فهرست بستن

حذف آداپتور از جعبه آیفون 11 و iPhone SE 2020 از امروز

دو روز پیش اپل از محصولات جدید سری آیفون خود با نام‌های آیفون 12 مینی، آیفون 12، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس رونمایی کرد. یکی از نقاط مشترک موجود در بین سری 12 و سری 11 اپل در حذف آداپتور از جعبه آیفون 11 و همچنین تمام سری آیفون 12 بوده است. به غیر از آداپتور این سری فاقد ایرپاد نیز هستند و اپل اینکار را برای حفظ محیط زیست و کم کردن قطعات غیر قابل بازیافت انجام داده است.

درصد زیادی از کاربران اپل بر این باور هستند که اپل اینکار را برای کسب درآمد بیشتر کرده است و به اسم حفظ محیط زیست تمام کرده است اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد، خریداران گوشی‌های اپل هستند. شخصی که سال گذشته آیفون 11 پرو مکس را خریداری کرده باشد امسال نیازی به داشتن یک آداپتور دیگر در داخل جعبه دستگاه برای شارژ تلفن همراه خود ندارد اما با این وجود اپل تنها نیمه پر لیوان را نگاه کرده است و مابقی خریدارانی که برای اولین بار قصد خرید محصولات اپل را دارند را فراموش کرده است.

حذف آداپتور از جعبه آیفون 11: آیفون SE و XR نیز همراه شده‌اند!

حذف آداپتور از جعبه آیفون 11 از امروز صبح آغاز شده است و کاربرانی که از امروز به بعد قصد خرید این تلفن همراه را داشته باشند باید هزینه جدا برای خرید آداپتور و ایرپاد کنند. در کنار آیفون 11، میانرده سال 2020 اپل یعنی iPhone SE نیز در کنار iPhone XR دیگر بدون آداپتور عرضه خواهند شد. تنها مورد استثنا در این میان کشور فرانسه است و آن هم به دلیل قانون داخلی این کشور برای حتمی بودن حضور هندزفری در جعبه تلفن‌های همراه است. با توجه به انجام اینکار توسط اپل، این کمپانی تخفیف مناسبی برای ایرپاد و آداپتور خود قرار داده است و کاربران می‌توانند بجای هزینه 29 دلاری، EarPodsهای اپل را تنها با قیمت 19 دلار تهیه نمایند. همچنین آداپتور 20 وات اپل نیز با چنین قیمتی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: کاهش قیمت ایرپاد و شارژر اپل به دنبال حذف این لوازم از جعبه آیفون های جدید

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *