فهرست بستن

جدیدترین بنچماک iPhone 12 Pro – تا 25 درصد بهتر از iPhone 11 Pro

جدیدترین بنچماک iPhone 12 Pro نشان می‌دهد که شاهد 25 درصد کارایی بهتر نسبت به iPhone 11 Pro خواهیم بود. چند روز پیش بنچمارک ناامید کننده‌ای از iPhone 12 Pro منتشر شد که نشان می‌داد شاهد امتیاز بسیار پایین‌تر چند هسته نسبت به iPad Air 4 بودیم علی رغم آن که هر دو دستگاه جدید از سیستم روی چیپ A14 Bionic بهره می‌برند. حالا اما جدیدترین بنچمارک از مدل 6.1 اینچی اپل نشان می‌دهد که شاهد کارایی بسیار بهتری هستیم.

نتیجه قبلی Geekbench 5 در مورد iPhone 12 Pro امتیاز تک هسته 1590 و چند هسته 3120 را نشان می‌داد در حالی که iPad Air 4 از نظر تک هسته با iPhone 12 Pro برابر بود، جدیدترین تبلت اپل امتیاز چند هسته 4198 را نشان می‌دهد. خوشبختانه نتیجه جدید Geekbench 5 نشان می‌دهد که iPhone 12 Pro با 6 گیگابایت حافظه رم یک هیولای واقعیست.

جدیدترین بنچماک iPhone 12 Pro

یکی از دلایلی که آیفون 12 و آیفون 12 پرو امتیاز چند هسته چندان بالایی را در Geekbench بدست نیاورده‌اند توسط موسس Geekbench جناب John Poole به MacRumors توضیح داده شده بود. در واقع تست آیفون‌ها پس از آن که آنها را از باکس خود در می‌آورند بسیار مرسوم است. با همین نتایج به روز شده iPhone 12 نزدیک به 20 الی 25 درصد سریع‌تر از آیفون 11 پرو ظاهر شده.

جدیدترین بنچماک iPhone 12 Pro

اگر شما به دنبال تفاوت بسیار بزرگ‌تری بین دو چیپست هستید بدون شک باید عملکرد گرافیکی A14 Bionic را مشاهده کنید. نه تنها گرافیک A14 Bionic موفق شده بود که A12Z Bionic را شکست دهد بلکه امتیاز آن نزدیک به 72 درصد بیش از گرافیک A13 Bionic بود. چنین افزایش کارایی عظیمی به اندازه کافی عجیب به نظر می‌رسد و این که اپل در طی معرفی رسمی هیچ اشاره‌ای به این بهبود نکرده هم به عجیب‌تر شدن ماجرا کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: عملکرد ضعیف تر A14 Bionic در iPhone 12 Pro

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *