فهرست بستن

تلویزیون پا تختی LG – صفحه 55 اینچی OLED در تخت خواب

آیا شما هم تا به حال احساس کرده‌اید که تخت خواب شما کمی خسته کننده است یا اینکه قبل از خواب حوصله‌تان سر رفته باشد و دوست داشتید در همان حالت کانال‌های مختلف تلویزیون را چک کنید؟ ال جی با آخرین اختراع خود این خواسته شما را اجابت کرده است: یک تلویزیون OLED شفاف 55 اینچی عظیم که می‌تواند درست از پای تخت شما جمع شود. برای جزئیات بیشتر تلویزیون پا تختی LG با ما همراه باشید.

قبل از هر چیز باید بگوییم که این فناوری دو هفته پیش، در جریان تبلیغاتی شرکت ال جی قبل از CES مورد رونمایی و البته، تحسین قرار گرفت و امروز در نمایشگاه CES به صورت کامل به نمایش گذاشته شد.

ویژگی‌های تلویزیون پا تختی LG

علیرغم اینکه این محصول به عنوان “تخت خواب هوشمند شفاف 55 اینچ OLED” معرفی شده (که کمی هم گیج کننده است)، اما باید ذکر کنیم که تلویزیون LG برای روشن شدن یا کار کردن به تخت یا قاب تخت احتیاج ندارد. این یک دستگاه خودگردان است که از لحاظ تئوری می‌توانید آن را در هر جایی قرار دهید. با این حال، اگر می‌خواهید قبل خواب لحظات آرامش بخشی را تجربه کنید، نمی‌توانید این تلویزیون زیبا را به غیر از تخت در مکان دیگری نصب کنید. ارتفاع نسبتاً کوتاه این تلویزیون (که فقط یک فوت بالاتر از ارتفاع یک تخت خواب متوسط ​​است) و همچنین نیمرخ نازک آن فقط برای این کار مناسب است.

هنگامی که تلویزیون را روشن می‌کنید، به آرامی به سمت بالا کشیده می‌شود و هنگامی که آن را خاموش کنید، به درون محفظه خود می‌لغزد و به آرامی از مسیر دیدگان شما محو می‌شود. از طرف دیگر این تلویزیون می‌تواند از نمایش محتوای جزئی (مانند ساعت، آب و هوا و … ) پشتیبانی کند. به عنوان مثال، شما می‌توانید این تلویزیون را طوری تنظیم کنید که فقط حدود 15 درصد ان بیرون باشد و برخی از اطلاعات اساسی مانند زمان فعلی، تاریخ و آب و هوای بیرون خانه را به شما نشان دهد.

تلویزیون پا تختی LG – صفحه 55 اینچی OLED در تخت خواب 01

این نسخه از تلویزیون ال جی حدود 40 درصد شفاف است، بنابراین شما می‌توانید پشت تلویزیون (نظیر اعضای خانواده یا تلویزیون دوم) را (از نظر تئوری) ببینید. هرچند که این موضوع می‌تواند در برخی موارد دردسرساز باشد یا حواس شما را پرت کند. هر چند باید دید که آیا تلویزیون کشویی LG در تخت خواب به یک محصول واقعی تبدیل خواهد شد یا خیر، اما مطمئناً ایده جالبی است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *