فهرست بستن

تصویر GeForce GTX 1660 GUNDAM ایسوس منتشر شد

تصویر GeForce GTX 1660 GUNDAM ایسوس منتشر شد. به نظر می‌رسد که ایسوس قصد دارد سری جدیدی از کارت‌های GeForce GTX را با استایل رنگی جدید عرضه نماید. در کنار مادربرد(های) GUNDAM که به تازگی تصویر آن منتشر شده بود این تولید کننده تایوانی یک کارت گرافیک جدید نیز با الهام از انیمه ژاپنی مشهور عرضه خواهد کرد.

مدل مورد نظر نامی به همراه ندارد اما به وضوح می‌توانیم برند GeForce GTX را مشاهده کنیم پس بدون شک با یک کارت گرافیک از سری GeForce 16 طرف هستیم. گرافیک GUNDAM GeForce GTX از سه خروجی تصویر شامل DVI و HDMI و Display Port بهره می‌برد که برای مدل‌های سفارشی TU106 و TU116 یک استاندارد محسوب می‌شود.

تصویر GeForce GTX 1660 GUNDAM ایسوس مشخصا یک مدل رندر شده بدون کانکتورهای برق حاضر روی بُرد است. به غیر از رنگامیزی، خنک کننده سه فن مشابه سری TUF X3 می‌باشد. یک مدل الهام گرفته شده ZAKU II نیز در برنامه‌های شرکت وجود دارد. ظاهرا این مدل از طرح رنگ قرمز و زنگ زده‌ای بهره می‌برد که در خلاف رنگ سفید GUNDAM می‌باشد. تصویر این مدل را نیز در ادامه مشاهده خواهید کرد.

تصویر GeForce GTX 1660 GUNDAM ایسوس
کارت گرافیک Asus GTX 1660 Ti 6GB TUF X3 Advanced
پردازنده گرافیکی TU116-400
تعداد هسته 1536
TMU 96
ROP 48
کلاک پایه 1500 مگاهرتز
کلاک بوست 1830 مگاهرتز
کلاک حافظه 12 گیگابیت بر ثانیه
حافظه 6 گیگابایت
GDDR6
192 بیت
محصولات GUNDAM ایسوس
محصولات GUNDAM و ZAKU ایسوس

همچنین ایسوس برنامه دارد تا محصولات بیشتری را با طراحی GUNDAM و ZAKU عرضه نماید. ما باید انتظار مادربرد، خنک کننده‌های مایع، منبع تغذیه، کیس جدید و حتی نمایشگرهایی با این طراحی را داشته باشیم. هنوز مشخص نیست که آیا این محصولات تنها در انحصار بازار ژاپن خواهند بود یا این که ایسوس طرح‌های جدید خود را برای بازارهای دیگر نیز ارائه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اولین تصویر ASUS Maximus XII Extreme Gundam

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *