فهرست بستن

تصویر لو رفته از محصول بعدی فیت‌بیت

بدون اغراق می‌توان ادعا کرد که برنامه‌های شرکت فیت‌‎بیت برای بازار ساعت‌های هوشمند، همگی مدیون فروش بالای یک مدل (Versa) است که سال گذشته معرفی شد. فعلا مشخص نیست که آیا امسال نیز قرار است ساعت هوشمند دیگری از شرکت فیت‌بیت ببینیم یا خیر اما قطعا باید منتظر دیگر محصولات تکنولوژیک پوشیدنی مانند ردیاب های ورزشی از این شرکت باشیم.

اخیرا، تصاویر اولین محصولی که پیش‌بینی می‌شود بعد از Fitbit Versa معرفی شود، لو رفته است. تصاویر لو رفته جدید، مدل جدیدی از ردیاب ورزشی فیت‌بیت Fitbit Charge 3 را معرفی می‌کند  که بر طبق این عکس‌ها، تغییراتی در دیزاین  مدل‌های جدید نسبت به نسل‌های گذشته مشاهده می‌شود.

عکس‌های جدید نشان می‌دهد که  Fitbit Charge 3ظاهری مستطیل شکل‌تر دارد و دگمه‌های کناری آن هم به طور کامل حذف شده‌اند. احتمالا این مدل با بندهای مختلفی عرضه می‌شود و انتظار داریم در بسته بندی اولیه این محصول، حداقل دو بند یدک وجود داشته باشد.

طبق گفته منبع این تصاویر، Fitbit Charge 3 اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر در نمایشگاه IFA 2018 trade fair معرفی خواهد شد. طی هفته‌های آتی منتظر خبرهای بیشتری در مورد این ردیاب هوشمند ورزشی باشید.

منبع: phonearena

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.