فهرست بستن

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 را تماشا کنید

گوشی تاشو هواوی Mate X2 یکی از خوش طراحی ترین گوشی های تاشو است. این دستگاه هر چند در رقابت بسیار کم تعدادی این لقب را دارد اما باز هم قابل تحسین است. با وجود تغییر رویه کامل هواوی در تولید گوشی تاشو، این دستگاه و با توجه به محدودیت های موجود انتخاب بهتری نسبت به نسل اول خود است. اگر دوست دارید ببینید این گوشی چقدر مقاوم است، بیاید تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 را تماشا کنید.

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی میت ایکس ۲

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی میت ایکس ۲

هواوی میت ایکس ۲ یک گوشی پرچمدار است، همانطور که فعلا همه نگاه ها به این دسته بندی گران قیمت همینطور است، به جز موتورولا. کیفیت ساخت بالا در بدنه بیرونی کاملا خودنمایی می کند. از حضور شیشه و فلز در همه جای گوشی بگیرید تا طراحی خاص لولا آن و شکل کلی گُوِه طور آن.

نمایشگر داخلی پوشش پلاستیکی دارد و حتی با ناخن تاثیرپذیر است. این طبیعی است ولی نمونه سامسونگ در این زمینه کمی بهتر عمل می کند. مقاومت در برابر خراشیدن و شعله همان چیزی است که انتظار دارید اما خب هیچ کدام از نمایشگرها در مقابل شعله زنده نماندند.

همچنین در مقابل خاک می بینیم که لولا و طراحی Huawei Mate X2 یکی از بهترین عملکردها را دارد. در این ویدیو می بینیم که با وجود باقی ماندن خاک درون بخش داخلی اما باز هم لولا آسیب نمی بیند و به این بخش خاک وارد نمی شود.

اما در جهت عکس لولا، دستگاه خم خواهد شد؟

نظر شما درباره کیفیت ساخت این گوشی تقریبا ۳ هزار دلاری تاشو هواوی چیست؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *