فهرست بستن

تجربه ی قابلیتی جدید در فایرفاکس

تجربه ی قابلیتی جدید در فایرفاکس

موزیلا اخیرا یک قابلیت جدید را با عنوان Advance در مرورگر فایرفاکس ارائه کرد. این قابلیت، اخبار و جدیدترین مطالب تمامی وب سایت هایی که اخیرا از آن ها بازدید کرده اید را در قالب یک صفحه در کنار مرورگر در اختیارتان قرار می دهد و می توانید تیتر جدیدترین اخبار سایت های موجود در تاریخچه مرورگرتان را مشاهده نمایید.

این قابلیت از دو بخش Read Next و For You تشکیل شده که مقالات مرتبط با جستجوی شما و سایت های موجود در تاریخچه ی شما را در اختیارتان قرار می دهد. در واقع با یک نگاه ساده و سطحی به این صفحه می توانید اخبار و مطالب روز را مشاهده کنید. این قابلیت به کمک یادگیری ماشین راه اندازی شده و روز به روز بهبود خواهد یافت. این قابلیت جدید با توجه به دسترسی به تاریخچه ی مرورگر از امنیت خوبی برخوردار است. قابلیت یادگیری ماشین Laserlike در این مرورگر علایق شما را از طریق تاریخچه مرورگرتان شناسایی می کند و شما می توانید به مدیریت و تنظیم این قابلیت نیز بپردازید.

قابلیت Advance هم اکنون به صورت آزمایشی ارائه شده و در صورتی که مورد استقبال کاربران قرار گیرد در نسخه ی بعدی به طور رسمی عرضه خواهد شد. به طور کلی این قابلیت برای یک گشت و گذار کلی، بسیار کاربردی خواهد بود.

بازدید: 50

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.