فهرست بستن

تام کروز چگونه بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری نخستین فیلم در فضا را فراهم کرد؟

انارگیفت

تام کروز قرار است بازیگر اصلی نخستین فیلم فضایی تاریخ سینما باشد که به صورت کامل در آسمان پهناور پیرامون کره زمین فیلم‌برداری می‌شود. اما او دوست ندارد وظایفش در توسعه فیلم محدود به ایفای نقش شخصیت اصلی باشد و به همین دلیل برای فراهم‌کردن بودجه فیلم هم تلاش زیادی کرد.

به نقل از Screen Rant چند ماه پیش به صورت رسمی تایید شد که تام کروز با همکاری ایلان ماسک و ناسا نخستین فیلم فضایی تاریخ سینما را تولید می‌کنند. این فیلم که به دلیل فیلم‌برداری صحنه‌هایش در خارج از کره زمین به بودجه بسیار زیادی نیاز دارد، برای استودیوهای سینمایی به یک چالش بزرگ تبدیل می‌شود. کریستوفر مک‌کواری که سابقه تهیه‌کنندگی فرانچایزهایی مانند Jack Reacher و Mission Impossible را دارد برای تهیه‌کنندگی این فیلم هم با تام کروز همکاری می‌کند.

دوگ لیمن هم که پیش‌تر با دو فیلم American Made و Edge of Tomorrow سابقه کارگردانی فیلم‌های تام کروز را داشته با این فیلم سومین همکاری‌اش با کروز را آغاز می‌کند. اما سوال اساسی این است؛ بودجه مورد نیاز او چگونه فراهم می‌شود؟

مدیران استودیوی یونیورسال براساس اعتمادی که به تام کروز دارند، بدون آن که حتی فیلم‌نامه فیلم را بررسی کنند برای تامین بودجه آن با دوگ لیمن و کریستوفر مک‌کواری به توافق رسیده‌اند. بنابراین یک تماس تصویری کافی بود تا استودیوی یونیورسال همه بودجه سنگین ۲۰۰ میلیون دلاری موردنیاز این فیلم فضایی را فراهم کند. در این تماس تصویری تام کروز، دوگ لیمن و کریستوفر مک‌کواری موفق شدند تایید نهایی را دریافت کنند و حالا همه چیز برای توسعه نخستین فیلم فضایی تاریخ سینما فراهم است.

تام کروز چگونه بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری نخستین فیلم فضایی تاریخ را فراهم می‌کند؟

بیشتر بخوانید:

تام کروز و دوگ لیمن هر دو مدارک لازم برای خلبانی را دارند و این تفاهم بدون شک به توسعه دقیق‌تر این فیلم کمک شایانی می‌کند.

.کپی شد

https://vgto.ir/5i8

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *