فهرست بستن

تاریخ عرضه و قیمت گذاری Ryzen Threadripper 2970WX و Threadripper 2920X

تاریخ عرضه و قیمت گذاری Ryzen Threadripper 2970WX و Threadripper 2920X

نسل دوم پردازنده های AMD Ryzen Threadripper به تازگی معرفی شده اند؛ اینک پس از ارائه ۲ نمونه اولیه، AMD تاریخ عرضه و مشخصات دقیق ۲ مدل دیگر را نیز اعلام کرده است. Ryzen Threadripper 2970WX و Ryzen Threadripper 2920X نام دو پردازنده دیگر از نسل دوم Ryzen Threadripper ها هستند که به ترتیب با قیمت های ۱۲۹۹ دلار و ۶۴۹ دلار راهی بازارهای جهانی خواهند شد.

پردازنده Threadripper 2970WX که مانند دیگر نمونه ها برای کاربرد هایی نظیر ایستگاه کاری، رندرینگ، تولید محتوا، انیمیشن و … طراحی شده است، دارای توان ۲۵۰ وات بوده و برادر کوچکتر آن یعنی ۲۹۲۰X نیز با توان ۱۸۰ وات طراحی شده است. Threadripper 2970WX دارای ۲۴ هسته و ۴۸ رشته پردازشی است؛ ۲۹۲۰X نیز از ۱۲ هسته و ۲۴ رشته بهره خواهد برد.

001 - تاریخ عرضه و قیمت گذاری Ryzen Threadripper 2970WX و Threadripper 2920X

پردازنده های فوق دارای ۳۲ و ۶۴ مگابایت حافظه کش L3 بوده و هر ۲ پردازنده در تاریخ ۲۹ اکتبر سال ۲۰۱۸ در بازار خواهند بود. اما AMD به همراه این خبر، اخبار مربوط به یک بروزرسانی نیز را منتشر کرده است؛ این بروزرسانی نرم افزاری در سطح  بالا با خود بهبود و رفع ایراداتی را برای CPUهای نسل دوم Ryzen Threadripper ها به همراه دارد. به عنوان مثال بهبود در بازی های روز و رفع ایراد در حین اجرای بازی Far Cry 5 در آن تزریق شده است.

بازدید: 14

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: