فهرست بستن

بهترین برنامه های هک وای فای : قویترین برنامه واقعی هک وای فای کدام است؟

از قدیم (و حتی قبل از اختراع خود نت) گفته‌اند که اینترنت رایگان از آناناس و چیپس هم خوشمزه‌تر است. در این مطلب بهترین برنامه های هک وای فای را معرفی کرده‌ایم.

در عصری زندگی می‌کنیم که اینترنت نیاز پایه زندگی روزمره ما محسوب می‌شود. افزایش ثانیه به ثانیه استفاده از گوشی‌های هوشمند باعث شده است که بیشتر کارها به صورت آنلاین انجام شوند؛ درواقع هربار که می‌خواهیم کاری را انجام دهیم، از گوشی همراه یا رایانه خود استفاده می‌کنیم. به همین دلیل است که هات اسپات‌های وای فای در هر مکانی وجود دارند.

مردم علاوه بر این از وایرلس در خانه خود هم برای اتصال همه دستگاه‌هایشان به شبکه استفاده می‌کنند. هر کسی می‌تواند شبکه‌های وای فای همسایه‌اش را در سیستم ببیند و تمایل استفاده رایگان از آن دارد. با این حال بیشتر این شبکه‌ها رمزگذاری شده‌اند، و به همین دلیل شخص باید رمز این شبکه‌ها را بداند تا بتواند به آن‌ها متصل شود. زمانی که اتصال شبکه شما قطع است، با نومیدی می‌خواهید از این شبکه‌ها استفاده کنید. به همین دلیل افراد به دنبال بهترین برنامه‌ های هک وای فای می‌گردند تا بتوانند به شبکه‌های وایرلس دیگران دسترسی مخفیانه داشته باشند.

علاوه بر این گاهی اوقات که در شبکه هستید، می‌خواهید بدانید که در شبکه چه می‌گذارد. چنین روندی بیشتر در شبکه‌های بزرگ رخ می‌دهد، زمانی که یک کارمند می‌خواهد بداند سایر افراد در شبکه‌های شرکت مشغول انجام چه کاری هستند. به همین دلیل ابزارهایی هم برای هک شبکه ارائه شده‌اند تا یک کاربر بتواند بفهمد که سایر افراد مشغول انجام چه کاری هستند.

در این مطلب علاوه بر ارائه اطلاعاتی درباره امنیت وایرلس، بهترین برنامه های هک وای فای و مخصوص بازیابی رمز وای را نیز به شما معرفی کرده‌ایم. نوع رمزگذاری مورد استفاده توسط شبکه‌های وایرلس، نحوه کرک کردن این رمزها توسط برنامه های هک وای فای و معرفی ابزارهای نظارت بر شبکه هم بخشی از محتوای این مقاله را تشکیل می‌دهند. با تکراتو همراه باشید.

شبکه‌های بی سیم و روش هک کردن آن ‌ها

شبکه های وایرلس براساس استانداردهای IEEE 802.11 هستند که توسط سازمان IEEE برای شبکه‌های خصوصی و شبکه‌های زیرساختی تعریف شده‌اند. شبکه‌های زیرساختی دارای یک یا چند نقطه اتصال هستند و از طریق آن‌ها ترافیک را بین نودها تنظیم می‌کنند. ولی شبکه‌های خصوصی نقطه اتصال ندارند، به این نحو که در آن‌ها اتصال برای هر نود به شیوه همتا به همتا انجام می‌شود.

به طور کلی دو نوع آسیب ممکن است در یک Wireless LAN وجود داشته باشد که عبارتند از پیکره بندی ضعیف و سری سازی ضعیف. پیکره بندی ضعیف توسط مدیر شبکه رخ می‌دهد و رمز ضعیف، نداشتن تنظیمات امنیتی، استفاده از پیکره بندی پیش فرض و سایر موضوعات مرتبط را شامل می‌شود. سری سازی ضعیف به پارامترهای امنیتی مربوط می‌شود که برای حفاظت از شبکه وایرلس به کار می‌روند.

WEP و WPA

WEP و WPA دو پروتکل امنیتی اصلی هستند که توسط Wi-Fi LAN مورد استفاده قرار می‌گیرند. WEP (نوشتار اختصاری Wired Equivalent Privacy به معنی محدودسازی معادل سیم دار) یک پروتکل امنیتی نامناسب است و در سال 1997 به عنوان بخشی از استانداردهای اولیه 802.11 معرفی شد. این پروتکل ضعیف است و پس از گذشت مدت کوتاهی از ارائه‌اش چند ضعف جدی امنیتی در آن پیدا شد. WEP در عرض چند دقیقه قابل هک سازی است.

ضعف‌های این پروتکل باعث شد که در سال 2003 جایگزینی برای آن ارائه شود. این پروتکل امنیتی جدید WPA (نوشتار اختصاری Wi-Fi Protected Access به معنی دسترسی محافظت شده وای فای) نام گرفت و هم اکنون دو نسخه از آن (WPA و WPA2) وجود دارد. در حال حاضر در شبکه‌های وایرلس از این پروتکل امنیتی استفاده می‌شود. به همین دلیل برای استفاده بدون اجازه از یک شبکه باید این پروتکل‌های امنیتی را کرک کنید.

جلوگیری از هک وای فای ؛ آموزش بهترین راهکارهای افزایش امنیت مودم وای‌فای

ابزارهای زیادی برای کرک کردن رمز وای فای وجود دارد. این ابزارها برای ارائه دسترسی از ضعف‌های WEP بهره می‌برند یا به WPA/WPA2 حمله می‌کنند. شما هرگز نباید از WEP برای حفاظت از شبکه خود استفاده کنید. مگر اینکه به دنبال استفاده از وای فای همسایه باشید! ابزارهای هک سازی شبکه‌های بی سیم به طور کلی دو دسته بندی دارند. از نرم افزارهای دسته بندی اول برای نفوذ به شبکه و نظارت بر فعالیت‌های دیگران و از ابزارهای دسته بندی دوم برای پیدا کردن رمزهای WEP/WPA استفاده می‌شود.

اگر به دنبال این موارد می‌گردید: قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید ، هک وای فای کاملا واقعی اندروید رایگان ، چگونه رمز وای فای دیگران را هک کنیم ، دانلود برنامه هک وای فای بدون روتر و یا می‌خواهید با بهترین برنامه هکر وای فای ، بهترین برنامه وای فای شکن ، برنامه واقعی هک وای فای اندروید آشنا شوید، این گفتار از تکراتو در پی پاسخ داده به همین موارد است. پس ادامه این نوشته را از دست ندهید!

بهترین برنامه های هک وای فای در یک نگاه

 1. ایرکرک (Aircrack)
 2. ایراسنورت (AirSnort)
 3. کین اند ایبل (Cain & Abel)
 4. کیسمت (Kismet)
 5. نت استامبلر (NetStumbler)
 6. اینسایدر (inSSIDer)
 7. وایرشارک (Wire Shark)
 8. کوو پتی (CoWPAtty)
 9. ایرجک (Airjack)
 10. وپ اتک (WepAttack)
 11. اومنی پیک (OmniPeek)
 12. کام ویوو فور وای فای (CommView for WiFi)
 13. کلود کرکر (CloudCracker)

برنامه واقعی هک وای فای ایرکرک (Aircrack)

ایرکرک

ایرکرک یکی از محبوبترین و بهترین برنامه های هک وای فای برای کرک کردن 802.11a/b/g WEP و WPA است. این برنامه وای فای هک کن از بهترین الگوریتم‌های موجود برای گرفتن بسته‌های کوچک اطلاعات و بازیابی رمز وایرلس استفاده می‌کند و بعد از جمع کردن تعداد کافی بسته‌ها رمز را کشف می‌کند. این برنامه وای فای شکن قوی برای سریعتر کردن پروسه حمله یک حمله FMS استاندارد را با مقداری بهینه سازی به کار می‌گیرد. سازنده ایرکرک یک درس آنلاین را هم برای آموزش نحوه نصب و استفاده از نرم افزارش ارائه کرده است.

ایرکرک، که می‌توان آن را بهترین هک وای فای با کامپیوتر لقب داد، را می‌توانید در قالب توزیع لینوکس، لایو سی دی و ایمیج وی ام ور دریافت کنید. این ابزار بیشتر آداپتورهای وایرلس را پشتیبانی می‌کند و عملکرد تقریبا تضمین شده‌ای دارد. اگر از توزیع لینوکس استفاده می‌کنید، می‌توان گفت که تنها نقطه ضعف ایرکرک برای شما این است که باید درک عمیقتری از این پلت فرم داشته باشید. در صورت نداشتن دانش کافی توصیه می‌کنیم که از نسخه‌های لایو سی دی و ایمیج وی ام ور ایرکرک استفاده کنید. نسخه وی ام ور به دانش کمتری نیاز دارد، ولی تنها دستگاه‌های دارای یو اس بی و مجموعه محدودی از پلت فرم‌های میزبان را پشتیبانی می‌کند.

قبل از استفاده از این نرم افزار اطمینان یابید که کارت وایرلس توانایی تزریق بسته‌های کوچک داده‌ها را دارد، سپس از WEP استفاده کنید. با کمک درس آموزشی موجود در سایت سازنده ایرکرک یا استفاده درست از این نرم افزار می‌توانید رمز شبکه وایرلس مورد نظرتان را به راحتی پیدا کنید.

برنامه وای فای شکن قوی ایراسنورت (AirSnort)

ایراسنورت

بهترین روش هک وای فای با کامپیوتر کدام است؟ آیا هک وای فای بدون برنامه هم ممکن است؟ بهترین روش هک وای فای برای کامپیوتر و گوشی کدامند؟ به ادامه مطلب بپردازید. ایراسنور هم جز نرم افزارهای محبوب مربوط به رمزگشایی پروتکل‌های WEP یک شبکه wi-fi 802.11b است و به صورت رایگان برای پلت فرم‌های ویندوز و لینوکس ارائه می‌شود. ایراسنورت را می‌توانید از منابعی مانند Sourceforge دریافت کنید. این نرم افزار از طریق نظارت غیرفعال بر انتقال اطلاعات و جمع آوری مجموعه داده‌های کافی رمز یک شبکه وای فای را پیدا می‌کند. کاربرد آسان و مهارت بالا در پیدا کردن رمز شبکه‌های WEP از ویژگی‌هایی هستند که این ابزار را به یکی از بهترین برنامه های هک وای فای تبدیل کرده‌اند.

برنامه هک کردن واقعی وای فای کین اند ایبل (Cain & Abel)

کین اند ایبل

کین اند ایبل هم محبوبیت زیادی دارد. این اپلیکیشن برای نفوذ به شبکه و کشف رمز طراحی شده است و با استفاده از روش‌های حمله تحلیل رمزی پسوورد وای فای‌ها را پیدا می‌کند. به همین دلیل شاید بهترین شیوه هک وای فای باشد. کین اند ایبل با تحلیل پروتکل‌های روت سازی رمزهای شبکه‌های وایرلس را بازیابی هم می‌کند. اگر می‌خواهید نحوه کرک کردن دیوار امنیتی و رمز شبکه‌های وایرلس را یاد بگیرید، توصیه می‌کنیم که از این محصول استفاده کنید.

برنامه کیسمت (Kismet) ؛‌ بهترین هکر وای فای ؟

کیسمت

کیسمت کشف کننده رمز و IDS شبکه وایرلس وای فای 802.11 a/b/g/n لایه 2 است و با کارت وای فای پشتیبانی کننده rfmon کار می‌کند. این نرم افزار به طور منفعل برای شناسایی شبکه‌ها و پیدا کردن شبکه‌های مخفی بسته‌های اطلاعاتی کوچک را جمع آوری می‌کند. کیسمت با معماری ماژولار کلاینت / سرور ساخته شده است و پلت فرم‌های لینوکس، ویندوز OSX و BSD را پشتیبانی می‌کند.

برنامه واقعی هک وای فای نت استامبلر (NetStumbler)

نت استامبلر

نت استامبلر تقریبا قویترین برنامه هک وای فای برای ویندوز و بسیار کاربردی برای پیدا کردن نقاط دارای دسترسی باز وایرلس است و در یک نسخه ساده‌تر با نام مینی استامبلر هم عرضه می‌شود. نت استامبلر عملا برای پیدا کردن شبکه‌های وایرلس وای فای، تایید پیکره بندی شبکه، پیدا کردن مکان‌های دارای شبکه ضعیف، شناسایی نقاط دسترسی باز و چنین کاربردهایی استفاده می‌شود، ولی یک نقطه ضعف بزرگ هم دارد، به این نحو که به راحتی توسط بیشتر سیستم‌های شناسایی کننده نفوذ به شبکه وایرلس قابل شناسایی است، زیرا به طور فعال یک شبکه را برای جمع آوری اطلاعات مفید بررسی می‌کند.

نقطه ضعف دیگر این محصول عدم عملکرد درست آن روی پلت فرم‌های ویندوز 64 بیتی است. نت استامبلر برای آخرین بار در ماه آوریل سال 2004 بروزرسانی شد، از این رو عملکرد نامطلوب آن در پلت فرم‌های ویندوز 64 بیتی توجیه پذیر است.

آیا می‌خواهید با قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید آشنا شوید؟ هک وای فای کاملا واقعی اندروید رایگان چگونه ممکن است؟ در ادامه سعی می‌کنیم برنامه واقعی هک وای فای اندروید و سیستم عامل های مختلف کامپیوتر را معرفی کنیم.

برنامه هک کردن واقعی وای فای اینسایدر (inSSIDer)

اینسایدر

اینسایدر یکی از بهترین برنامه های هک وای فای برای پلت فرم‌های مایکروسافت ویندوز و ایکس (Windows X) است. این برنامه ابتدا مرجع باز (Open Source) بود، ولی هم اکنون با قیمت 19.99 دلار عرضه می‌شود. اینسایدر جایزه “بهترین نرم افزار مرجع باز در شبکه” را هم کسب کرده است. این اسکنر وای فای کارهای مختلفی نظیر پیدا کردن نقاط دسترسی باز وای فای، ردیابی قدرت سیگنال و ذخیره لیست تغییرات با استفاده از GPS را برای شما انجام می‌دهد.

برنامه هک کردن وای فای کاملا واقعی وایرشارک (Wire Shark)

وایرشارک

وایرشارک تحلیلگر پروتکل شبکه است. به کمک این برنامه وای فای هک کن شما می‌توانید بفهمید که در شبکه شما چه خبر است و بسته‌های کوچک اطلاعاتی را ببینید و تحلیل کنید. وایرشارک بسته‌های کوچک اطلاعاتی را دریافت می‌کند و امکان تحلیل ریز مقطعی آن‌ها را برای شما فراهم می‌سازد. بهترین روش هک وای فای با کامپیوتر کدام است؟ شاید پاسخ در همین بند از مطلب باشد. قابلیت پشتیبانی پلت فرم‌های ویندوز، لینوکس، ایکس، سولاریز، فری بی دی اس و چند پلت فرم دیگر یکی از ویژگی‌هایی محسوب می‌شود که این محصول را جز لیست بهترین برنامه های هک وای فای قرار داده است. برای تحلیل اطلاعات به دست آمده به کمک این ابزار باید دانش زیادی درباره پروتکل‌های شبکه‌ای داشته باشید، در غیر اینصورت نمی‌توانید به درستی با این ابزار کار کنید.

جلوگیری از هک وای فای ؛ آموزش بهترین راهکارهای افزایش امنیت مودم وای‌فای

برنامه واقعی هک وای فای کوو پتی (CoWPAtty)

کوو پتی

کوو پتی یک ابزار خودکار برای دریافت دسترسی مخفی به یک رایانه دارای سیستم WPA-PSK است و به خوبی پلت فرم لینوکس را پشتیبانی می‌کند. این نرم افزار از یک رابط کاربری خط فرمانی بهره می‌برد و از یک لیست لغت دارای رمز برای اعمال حمله خود استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید چگونه رمز وای فای دیگران را هک کنیم در نظر داشته باشید که کوو پتی طرز کار ساده ای دارد، اما سرعت عملکردش کند است زیرا از SHA1 و SSID استفاده می‌کند. در این رابطه بد نیست بدانید که یک رمز SSIMهای مختلفی دارد و به همین دلیل شما نمی‌توانید از یک ساختار برای استفاده از همه نقاط دسترسی استفاده کنید. کوو پتی برای رفع این مانع از یک دیکشنری رمز استفاده می‌کند و با استفاده از SSID هک لغات درون دیکشنری را تولید می‌کند.

نسخه جدید کوو پتی به یک فایل هاش از پیش محاسبه شده مجهز است و به همین دلیل سرعت عملکرد بالاتری دارد. این فایل به 172000 فایل دیکشنری برای حدودا 1000 مورد از محبوبترین SSIهای موجود مجهز است.

برنامه واقعی وای فای هک کن ایرجک (Airjack)

ایرجک

ایرجک شاید به عنوان بهترین برنامه وای فای شکن یک ابزار تزریق بسته اطلاعات وای فای 802.11 است و در تزریق بسته‌های اطلاعاتی متراکم و تخریب یک شبکه از طریق رد حمله سرویس مهارت دارد. از این ابزار می‌توانید برای اعمال یک حمله واسطه‌ای نیز استفاده کنید.

برنامه وای فای هک کن وپ اتک (WepAttack)

وپ اتک

وپ اتک یک ابزار لینوکس و مرجع باز برای پیدا کردن رمز وای فای 802.11 WEP است و به همین دلیل یکی از بهترین برنامه های هک وای فای و یک برنامه هک وای فای با کامپیوتر خوب محسوب می شود . این نرم افزار با بررسی میلیون‌ها لغت رمز شبکه مورد نظرتان را ارائه می‌کند. برای استفاده از این برنامه فقط به یک کارت WLAN فعال نیاز دارید.

برنامه هک کردن وای فای کاملا واقعی اومنی پیک (OmniPeek)

اومنی پیک

اومنی پیک یک کشف کننده بسته اطلاعات محبوب و همچنین یک ابزار تحلیل شبکه کارآمد است. این ابزار تجاری فقط سیستم عامل‌های ویندوز را پشتیبانی می‌کند (برنامه وای فای هک کن خوب برای ویندوز) و برای دریافت و تحلیل ترافیک شبکه کاربرد دارد. اومنی پیک بیشتر کارت‌های رابط کاربری شبکه را پشتیبانی می‌کند، ولی برای استفاده از آن باید دانش عمیقی در زمینه پروتکل‌ها داشته باشید تا پارامترهای مختلف را درک کنید. اومنی پیک توانایی عیب یابی شبکه را دارد و پلاگین‌ها را پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر 40 پلاگین برای این ابزار وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها کارایی این نرم افزار را بیشتر کنید.

بهترین ترفندهای ویندوز 10 : پرکاربردترین ترفندهای بزرگترین سیستم عامل جهان

برنامه واقعی وای فای هک کن کام ویوو فور وای فای (CommView for WiFi)

کام ویوو فور وای فای

اگر به دنبال یک ابزار کارآمد برای تحلیل بسته اطلاعات و نظارت بر شبکه وایرلس هستید، کام ویوو فور وای فای را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محصول به یک GUI ساده مجهز است و شبکه‌های 802.11 a/b/g/n/ac را پشتیبانی می‌کند. کام ویوو فور وای فای همه بسته اطلاعاتی را دریافت می‌کند و اطلاعات مفید را به صورت یک لیست در اختیارتان می‌گذارد. قابلیت ارائه اطلاعات مفید درباره نقاط دسترسی، ایستگاه‌های داده‌ها، قدرت سیگنال، اتصالات شبکه و توزیع پروتکل این محصول را به یکی از بهترین برنامه های هک وای فای تبدیل کرده است.

کام ویوو فور وای فای امکان رمزگشایی بسته‌های اطلاعاتی دریافتی را به کمک رمزهای WEP و WPA تعریف شده توسط کاربر برای شما فراهم می‌کند. این نرم افزار در اصل برای مدیرهای شبکه وای فای، افراد حرفه‌ای در زمینه‌های امنیتی و برنامه نویس‌های فعال در زمینه ساخت نرم افزار برای شبکه‌های وایرلس ساخته شده است، با این حال کاربران خانگی هم می‌توانند به کمک آن روی ترافیک وای فای خود نظارت داشته باشند.

برنامه وای فای هک کن کلود کرکر (CloudCracker)

کلود کرکر

کلود کرکر در قالب یک ابزار آنلاین کرک سازی رمز فرامین شما را در زمینه پیدا کردن پسوورد وای فای محافظت شده با پروتکل WPA انجام می‌دهد. این برنامه وای فای هک کن برای کرک کردن هاش‌های رمز گوناگون کاربرد دارد. برای استفاده از این ابزار تنها باید یک فایل هند شیک را آپلود کنید، اسم شبکه را تایپ نمایید و گزینه شروع برنامه را بزنید. شما با یک برنامه وای فای شکن قوی سر و کار دارید. کلود کرکر در قالب یکی از بهترین برنامه های هک وای فای برای اعمال حملات خود از یک دیکشنری حدودا 300 میلیون لغتی استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:

.

منبع: infosecinstitute

Let’s block ads! (Why?)

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالاي صفحه