فهرست بستن

بعد از یک قطعی سراسری، سرورهای اینستاگرام دوباره آنلاین شدند

بعد از یک قطعی سراسری، سرورهای اینستاگرام دوباره آنلاین شدند

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین رسانه‌های اجتماعی می‌باشد که در سراسر جهان کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. این شبکه اجتماعی برای اولین بار کار خود را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرده دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۲ توسط غول شبکه‌های اجتماعی، فیسبوک، به قیمت یک میلیارد دلار خریداری شد.

اما حالا این پلتفرم اشتراک تصویر متعلق به فیسبوک، چهارشنبه از یک قطعی سراسری رنج می‌برده است که طی آن، هم سایت و هم اپلیکیشن آن دچار مشکلاتی ناشناخته شدند که بیشتر از یک میلیارد کاربر را تحت تأثیر قرار داده‌اند.

بر اساس پورتال Down Detector، بعدازظهر چهارشنبه شکایات زیادی از سوی کاربران مطرح شده است و از آن‌ها با پروفایل‌های خالی و یک پیغام با مفهوم اینکه “محتوا قادر به‌روزرسانی نمی‌باشد” استقبال شده است.

کاربران برای شکایت از این قطعی به توییتر روی آوردند؛ این سایت میکروبلاگینگ زمانی که اینستاگرام با قطعی مواجه شده بود، پر از شکایات و جک‌های مختلف درباره این موضوع شده بود.

بر اساس The Sun، حدود نیمی از شکایت‌ها مربوط به کار نکردن فید خبری اینستاگرام می‌شدند، ۳۰درصد از کاربران درباره مشکلات ورود به حساب خود شکایت داشته‌اند و ۱۸درصد آن‌ها نیز از عدم بارگذاری کامل وب‌سایت شکایت کرده بودند؛ اما حالا اینستاگرام این مشکلات را برطرف کرده و سرورهای آن دوباره به حالت آنلاین بازگشته‌اند.

بازدید: 7

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.