فهرست بستن

بتسدا همچنان توسعه بازی های تک نفره ای مانند Starfield و The Elder Scrolls 6 را ادامه خواهد داد

بتسدا همچنان توسعه بازی های تک نفره ای مانند Starfield و The Elder Scrolls 6 را ادامه خواهد داد

از زمان معرفی بازی Fallout 76 در نمایشگاه E3 که یک بازی آنلاین است بسیاری از افراد نسبت به سیاست های جدید شرکت بتسدا ابراز نگرانی کرده اند . استودیو بازی سازی بتسدا به عنوان یکی از بزرگ ترین استودیو های ساخت بازی های تک نفره در جهان  شناخته می شود و حرکت به سوی تولید عناوین آنلاین به اعتقاد بسیاری از افراد موجب کاهش کیفیت بازی های تک نفره این استودیو خواهد شد .

اخیرا Pete Hines مدیر بخش بازاریابی شرکت بتسدا در پاسخ به نگرانی کاملا روشن طرفداران از سیاست های این شرکت در مورد بازی Fallout 76  ، اعلام کرده است که عناوین Starfield و The Elder Scrolls 6 در حال حاضر در مرحله توسعه قرار دارند و این بدان معناست که این شرکت تمرکز خود را تنها بر روی توسعه بازی های آنلاین نخواهد گذاشت .

هاینز می گوید : تاد توضیحات خود را در نمایشگاه E3 ارائه داد . من واقعا نمی توانم بهتر از آنچه او گفت توضیح دهم . در نمایشگاه E3 ما در مورد بازی های تک نفره توضیحات کاملی ارائه دادیم . من مطمئن نیستم منظور شما چیست . او توضیح داد که استودیو برای چیزی ایده ای داشت و واقعا می خواست آن را امتحان کند . این بازی است که استودیو تمایل به ساخت آن دارد و و آن ها حق دارند چیزی بسازند که می خواهند . بجز Fallout 76 آن ها بازی های جدید تک نفره ی Starfield را نیز معرفی کردند بنابراین ما در حال حاضر به شما گفتیم که پروژه بعدی آن ها چه خواهد بود و یک بازی تک نفره است . کار هایی که سایر استودیو های بازی سازی انجام می دهند برای ما بی اهمیت است و ما نقشه و برنامه خودمان را به شما نشان دادیم . من چندان طرفدار بازی های آنلاین نیستم اما این بدان معنا نیست که استودیو تنها بر روی بازی های تک نفره تمرکز خواهد کرد و بازی Fallout 76 عالی به نظر می رسد و بیشتر گیمر ها دوست دارند آن را تجربه کنند .

شایان ذکر است که علاوه بر موارد بالا بتسدا اعلام کرده است که بازی Fallout 5 تک نفره خواهد بود (هر زمانی که قرار است عرضه شود ) در حالی که بازیکنان می توانند از بخش تک نفره بازی Fallout 76 نیز لذت ببرند .

بازدید: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.