فهرست بستن

اکران فیلم Candyman تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز رسما اکران یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ترسناک خود تا سال ۲۰۲۱ را عقب انداخت. اکران بازسازی فیلم Candyman (کندی من) که پیش از این تا تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) عقب افتاده بود، اکنون اکران آن تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است، اما در حال حاضر تاریخ اکران جدید این فیلم ترسناک اعلام نشده است. با اینکه بسیاری از فیلم‌ها به‌جای اکران در سالن‌های سینما از طریق شبکه خانگی یا سرویس‌های استریم منتشر شده‌اند، اما سازندگان فیلم Candyman متعهد هستند که این فیلم ترسناک را در سینماها نمایش دهند و انتظار می‌رود تاریخ اکران جدید طی هفته‌های آینده اعلام شود.

این در حالی است که اخیرا اکران فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984) تا تاریخ ۲۵ دسامبر (۵ دی) عقب افتاده بود و این اتفاقات درست پس از اکران فیلم Tenet (تنت) رخ می‌دهد که هنوز بخش زیادی از سالن‌های سینما بسته باقی مانده‌اند. یحیی عبدالمتین دوم، تیونا پریس، کولمن دومینگو و نیتن استورات جارت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Candyman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جردن پیل، کارگردان فیلم Get Out (برو بیرون) و فیلم Us (ما)، به‌عنوان تهیه‌کننده و مشاور در این فیلم ترسناک حضور دارد.

وظیفه کارگردانی فیلم کندی‌من نیز بر عهده نیا داکوستا، کارگردان فیلم Little Woods (لیتل وودز)، بوده است. علاوه‌بر کارگردانی، داکوستا به‌همراه وین رازنفلد و جردن پیل، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Candyman را نیز بر عهده داشته است. داکوستا اخیرا وظیفه کارگردانی فیلم Captain Marvel 2 (کاپیتان مارول 2) را بر عهده گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *