فهرست بستن

اولین تیزر سریال ابرقهرمانی جدید نتفلیکس منتشر شد؛ اعلام تاریخ انتشار

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام تاریخ انتشار سریال Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) مشخص شده است. شبکه نتفلیکس با انتشار یک تیزر اعلام کرد که این سریال ابرقهرمانی که در ۸ قسمت تولید شده، در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) از این سرویس استریم منتشر خواهد شد. در اولین تیزر سریال Jupiter’s Legacy شاهد تصویر رسمی نیستیم و در طول تیزر شاهد صحبت کردن جاش دوهامل روی آن هستیم و در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

اتفاقات سریال Jupiter’s Legacy در دهه ۳۰ میلادی آغاز می‌شود که در طی آن گروهی با به‌دست آوردن قدرت‌هایی به اولین ابرقهرمان‌های جهان تبدیل می‌شوند. این سریال قرار است داستان چند نسل از یک خانواده ابرقهرمانی را دنبال کند که تمرکز آن روی خانواده سمپسون است که افراد ارشد خانواده در حال آموزش فرزندان خود هستند. در سال ۲۰۱۸ شبکه نتفلیکس شرکت Millarworld (میلارورلد) را که متعلق به مارک میلار است، خریداری کرد.

سریال American Jesus (جیزز آمریکایی)، فیلم Reborn (ریبورن) فیلم Empress، فیلم Huck و فیلم Sharkey the Bounty Hunter، دیگر اقتباس‌های تلویزیونی و سینمایی نتفلیکس از کمیک‌های میلارورلد است که قرار است طی سال‌های آینده تولید و منتشر شوند. سریال میراث ژوپیتر اقتباسی از کمیک‌های مارک میلار، خالق دنیای کینگزمن و کیک-اس است که مراحل ساخت آن با جدایی استیون دنایت، شورانر، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی در شهریور ۹۸ به علت اختلاف نظر با نتفلیکس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

پس از آن در آبان ۹۸ سانگ کیو کیم جایگزین دنایت در نقش شورانر در سریال Jupiter’s Legacy شد و ساخت این سریال از سرگرفته شد و اینبار میلار نقش بیشتری در مراحل ساخت سریال داشت. جاش دوهامل، بن دنیلز، لسلی بیب، النا کومپوریس، اندرو هورتون، مت لنتر، مایک وید و تنیکا دیویس، از جمله بازیگرانی هستند در سریال Jupiter’s Legacy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اولین کمیک Jupiter’s Legacy توسط شرکت Image Comics در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۱۰ نسخه از این مجموعه کمیک نوشته و منتشر شده است. 

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *