فهرست بستن

احتمال توقف تولید گلکسی S20 FE نسخه Exynos وجود دارد

شرکت سامسونگ گوشی گلکسی S20 FE را در سپتامبر 2020 به عنوان دومین سری از گوشی های Fan Edition خود پس از گلکسی Note FE متعلق به سال 2017 معرفی کرد. این گوشی در دو نوع 4G و 5G به بازار عرضه شد. قدرت نسخه 4G این گوشی توسط پردازنده اگزینوس 990 ساخته خود سامسونگ تأمین می شود و مدل 5G دارای پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ می باشد. اکنون، ماه ها پس از عرضه این گوشی، از احتمال توقف تولید گلکسی S20 FE نسخه Exynos می شنویم.

توقف تولید گلکسی S20 FE نسخه Exynos

گلکسی S20 FE سامسونگ یکی از بهترین گوشی های هوشمندی بود که در سال 2020 به بازار عرضه شد. اما این قضیه نتیجه بررسی هایی است که از نسخه 5G با چیپست کوالکام شده بود، چرا که نسخه 4G به دلیل داغ کردن بیش از حد و عملکرد ضعیف باتری مورد انتقاد رسانه ها و کاربران قرار گرفت. اما متأسفانه تصمیم سامسونگ بر این بود که در بیشتر مناطق همان نسخه 4G را عرضه کند.

حال به نظر می رسد سامسونگ با تصمیم جدید خود سعی در تصحیح این حرکت دارد. این شرکت اخیراً گلکسی S20 FE 5G را در هند عرضه کرده است. همچنین، گزارش شده که غول فناوری کره جنوبی در حال کار بر روی یک نسخه جدید 4G با پردازنده اسنپدراگون +۸۶۰ به جای اگزینوس ۹۹۰ می باشد.

توقف تولید گلکسی S20 FE نسخه Exynos

توقف تولید گلکسی S20 FE نسخه Exynos

اکنون با توجه به اطلاعات افشا کننده مشهور، Ice Universe، سامسونگ تولید گلکسی S20 FE مجهز به اگزینوس 990 را متوقف خواهد کرد. البته این نسخه با یک مدل اسنپدراگون +۸۶۰ جایگزین خواهد شد. گفته می شود از آنجا که این نسخه از گلکسی S20 FE پیش تر در چندین وب سایت سامسونگ در نقاط مختلف دیده شده است، بنابراین می توان انتظار داشت که این گوشی به زودی معرفی شود.

سامسونگ نسخه Fan Edition مدل های بیشتری را ارایه خواهد کرد

نظر شما راجع به گلکسی S20 FE نسخه Exynos و احتمال توقف تولید آن چیست؟ آیا خود یا اطرافیانتان تجربه استفاده از این گوشی را داشته و با مشکلات آن برخورد کرده اید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *