فهرست بستن

آپدیت وان پلاس 9 و 9 پرو با بهبود کیفیت دوربین و بسته امنیتی مارس منتشر شد

مدت کمی از عرضه پرچمداران نسل جدید کمپانی وان پلاس می‌گذرد. پرچمدارانی که مثل نسل‌های قبل می‌توانند قاتلین پرچمداران کمپانی های دیگر لقب بگیرند. اگر چه این دستگاه‌ها تازه معرفی و وارد بازار شده‌اند، سازنده محبوب چینی اقدام به انتشار آپدیت وان پلاس 9 و 9 پرو کرده که عملکرد دوربین قدرتمند این پرچمداران را بهبود می‌بخشد. وان پلاس برای توسعه دوربین پرچمداران 2021 خود با کمپانی سرشناس هسلبلد همکاری کرد و از لنزهای ساخت این کمپانی سوئدی در سری گوشی‌های وان پلاس 9 استفاده کرد. این اتفاق برای اولین بار افتاد و وان پلاس 9 و 9 پرو اولین پرچمدارانی بودند که به دوربین‌های هسلبلد مجهز شدند.

آپدیت وان پلاس 9 و 9 پرو با بهینه سازی های مختلف

پس از مدت زمان کوتاه از عرضه این دستگاه‌ها، بروزرسانی نرم افزاری جدیدی از سوی وان پلاس برای آنها منتشر شده که پایداری دوربین این دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد که برخی از این پیشرفت‌ها در جنبه‌های مهمی از عملکرد دوربین تاثیرگذار هستند. از جمله تغییرات مهم این بروزرسانی برای دوربین پرچمداران نسل جدید وان پلاس باید به توازن رنگ سفید و بهبود عملکرد زوم و شفافیت تصویر اشاره کرد. همچنین این بروزرسانی برخی از باگ‌های روز صفر یا اصطلاحا Zero Day را رفع می‌کند که از جمله این موارد می‌توان به برخی بازخوردها در بازی های PUBG و Call of Duty: Mobile اشاره کرد.

این بروزرسانی باگ مربوط به سیستم شارژ فوق سریع Warp Charging را نیز که باعث میشد دستگاه‌ها مدت زمان شارژ شدن از صفر تا 100 را ثبت نکنند یا آیکون Low Battery را در نوار استاتوس نمایشگر به نمایش بگذارند. در نهایت این بروزرسانی OTA پایداری رابط کاربری دستگاه را نیز افزایش میدهد. در بخش امنیت نیز این بروزرسانی بسته امنیتی ماه مارس را بر روی پرچمداران وان پلاس نصب می‌کند.

وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو با دوربین‎‌های هسلبلد معرفی شدند

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *