فهرست بستن

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0 رسما ارایه شد

هفته گذشته برای شما در ترنجی نوشتیم که آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با One UI 3.0 رسما ارایه شد. آن خبر برای ارایه آپدیت در سوئیس بود. امروز و به گزارش کاربران ترنجی آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0 رسما ارایه شده است.

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0

همانطور که در اسکرین شات بالا، ارسالی از یکی از کاربر محترم ترنجی مشاهده می کنید؛ آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ در ایران با One UI 3.0 ارایه شده است. این به روزرسانی با حجم حدود ۱۸۵۰ مگابایت یا تقریبا ۱.۸ گیگابایت ارایه شده است.

وصله امنیتی همراه با این آپدیت مربوط به ماه جاری میلادی یعنی ژانویه ۲۰۲۱ است. همچنین با به روزسانی به نسخه جدید نرم افزار، شما جدیدترین سیستم عامل اندروید گوگل یعنی اندروید ۱۱ را خواهید داشت. رابط کاربری جدید سامسونگ یعنی One UI 3.0 هم همراه با این اپدیت به گوشی شما اضافه می شود.

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس در ایران با One UI 3.0

آپدیت اندروید ۱۱ گلکسی اس ۱۰ پلاس در ایران با One UI 3.0

به روزرسانی One UI 3.0 باعث بهبود بخش های زیر می شود:

  1. ۱- نوتیفیکیشن ها
  2. ۲- سبکی جدید برای نوتیفیکیشن های پاپ آپ
  3. ۳- دسترسی سریعتر به ویجت ها از طریق فشار دادن و نگه داشتن یک برنامه
  4. ۴- اصلاحات صفحه قفل
  5. ۵- بهبود صفحه قفل پویا
  6. و …

اگر دوست دارید بدانید که آپدیت One UI 3.0 با اندروید ۱۱ چه زمانی برای گوشی سامسونگ شما ارایه می شود، این مطلب برای شما مفید است:

با اینکه این آپدیت در ایران گزارش شده است اما ممکن است چند هفته طول بکشد تا به روزرسانی به همه کاربران و به طور گسترده در دسترس باشد.

توجه داشته باشید که آپدیت های OTA به صورت گروهی ارایه می شوند. این یعنی که شاید شما همین حالا نوتیفیکیشن آپدیت را دریافت نکنید. اگر از بروزرسانی مطلع نشده اید، همچنان می توانید با بررسی به روزرسانی ها در بخش تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار ، این فرآیند را به صورت دستی آغاز کنید.

اگر دستگاه شما هم آپدیتی دریافت می کند، لطفا با ما در ترنجی (از طریق @toranjiadmin) در میان بگذارید تا به دیگر کاربران هم اطلاع دهیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *