فهرست بستن

آپدیت اندروید ١١ گلکسی A01 سامسونگ به همراه OneUI Core 3.1 ارائه شد

سامسونگ تا به حال، بهترین پشتیبانی نرم‌افزاری را بین برندهای مطرح اندرویدی داشته است؛ به تازگی خبر رسیده است که آپدیت اندروید ١١ گلکسی A01، پایین‌رده سال گذشته این برند، رسماً منتشر شده است.

آپدیت اندروید ١١ گلکسی A01 به همراه رابط‌کاربری OneUI Core 3.1 عرضه شده است

سال گذشته، سامسونگ از یک پایین‌رده اقتصادی با نام Galaxy A01 رونمایی کرد؛ از جمله مشخصات برجسته این گوشی، می‌توان به تراشه اسنپدراگون ۴٣٩ و دوربین اصلی دوگانه‌ ٢+١٣ مگاپیکسلی و طراحی نسبتاً به‌روز اشاره کرد.

سامسونگ گلگسی ای ۰۱ (Galaxy A01)‌ رسما معرفی شد

اخیراً، سامسونگ بسیاری از دستگاه‌های خود را به نسخه یازدهم سیستم‌عامل اندروید به‌روز کرده است و کم‌تر دستگاه جدیدی پیدا می‌شود که این به‌روزرسانی را دریافت نکرده باشد.

بر اساس گزارش منتشر شده از PiunikaWeb، سامسونگ انتشار به‌روزرسانی آپدیت اندروید ١١ گلکسی A01 به همراه رابط‌کاربری OneUI Core 3.1 را آغاز کرده است.

نسخه فریمور ارائه شده در آپدیت جدید این گوشی، “A015FXXU4BUD8” می‌باشد. همچنین این‌ به‌روزرسانی همراه با آخرین پچ امنیتی، یعنی پچ امنیتی ماه آوریل در دسترس کاربران قرار گرفته است. در حال حاضر، تنها کاربران روسی گلکسی A01 این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند؛ اما انتظار می‌رود انتشار جهانی این به‌روزرسانی برای کاربران این گوشی در مناطق دیگر، تا دو ماه دیگر آغاز شود.

به دلیل سبک‌تر بودن رابط‌کاربری OneUI Core 3.1 برای گوشی‌هایی که قدرت سخت‌افزاری ضعیف‌تری دارند، ممکن است شاهد وجود برخی قابلیت‌ها در به‌روزرسانی اندروید ١١ گلکسی A01 نباشیم.

شما می‌توانید از طریق این لینک، به‌روزرسانی اندروید ١١ گلکسی A01 را به صورت OTA دریافت کنید و از طریق دستگاه ویندوزی خود، آن را روی دستگاه اعمال کنید؛ البته پیشنهاد می‌شود تا زمان ارائه رسمی این به‌روزرسانی در منطقه خاورمیانه صبر کنید تا در صورت ایجاد مشکل، بتوانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید.

نظرتان در مورد گلکسی A01 چیست؟ آیا تجربه کارکرد با این گوشی را دارید؟ از رابط‌کاربری OneUI Core 3.1 سامسونگ استفاده کرده‌اید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *