فهرست بستن

Resident Evil 8: Village بخشی از برنامه کپکام برای Tokyo Game Show 2020 خواهد بود

در گذشته شرکت کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر مجموعه Resident Evil، اعلام کرده بود که در ماه اوت، اخبار جدیدی حول بازی Resident Evil 8: Village منتشر خواهد شد. این درحالی است که ماه اوت تمام شد و خبری از این بازی در دسترس قرار نگرفت.

طبق جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Capcom Dev 1 با انتشار یک توییت از کاربران بابت تاخیر پیش آمده در انتشار اخبار جدید حول رزیدنت ایول 8 عذرخواهی کرده است. همچنین در ادامه اعلام کرده که در جریان پنل کپکام برای رویداد آنلاین Tokyo Game Show 2020، شاهد انتشار اخبار بیشتری در ارتباط با Resident Evil 8: Village خواهیم بود. 

مقاله‌های مرتبط:

شرکت کپکام در جریان تاریخ پنجم مهر ماه (۲۶ سپتامبر) و ششم مهر ماه (۲۷ سپتامبر) لایو استریم خود را در رویداد توکیو گیم شو 2020 برگزار می‌کند. این لایو استریم در هر دو روز، ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران برگزار می‌شود و تقریبا دو الی سه ساعت هم زمان خواهد داشت. متاسفانه به‌صورت کامل اعلام نشده که کپکام چه مواردی را در این رویداد نمایش می‌دهد و باید تا تاریخ‌های ذکر شده منتظر بمانیم. کاربران ازطریق کانال کپکام در توییچ می‌توانند این رویداد را تماشا کنند. 

بازی Resident Evil 8: Village قرار است سال ۲۰۲۱ برای کامپیوتر، پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس منتشر شود. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ منتظر رونمایی از چه بازی‌هایی هستید؟

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *