فهرست بستن

Ghost of Tsushima بازی سخت با دوئل‌هایی نفس‌گیر خواهد بود

براساس گفتگویی که کارگردان بازی Ghost of Tsushima با سایت آی‌جی‌ان انجام دادن، این انحصاری پلی استیشن 4 یک بازی سخت خواهد بود که کمتر به شما اجازه اشتباه خواهد داد.

بر اساس گفته‌های نیت فاکس، اشتباه در کشتن دشمنان در این بازی در نهایت به قیمت جان شخصیت اصلی بازی تمام خواهد شد:

ما می‌خواستیم که یک بازی سخت بسازیم بنابراین چند حمله از سمت دشمنان در نهایت باعث مرگ شما خواهد شد. فیلم‌های سامورایی را مشاهده می‌کردیم که در آن‌ها فرد با یک یا دو حرکت از پا در می‌آمد و خواستیم چنین چیزی را در بازی شبیه‌سازی کنیم. برای مثال شما نمی‌توانید که ناگهان به یک کمپ حمله کرده و ۵ نفر را بکشید. این کار به احتمال قوی در انتها باعث مرگ شما خواهد شد.

یکی از موارد جالب دیگر در مورد Ghost of Tsushima به سیستم دوئل یک به یک میان شما و سامورایی دیگری برمی‌گردد. این مبارزات که هنوز در ویدیوهای منتشر شده از بازی آن‌ها را ندیده‌ایم بسیار چالش برانگیز هستند و قرار است که به سینمایی‌ترین شکل ممکن دنبال شوند.

برای این که در این مبارزات پیروز شوید باید در مورد این که دشمنتان در میدان نبرد چگونه خواهد جنگید مطالعه کنید. در غیر صورت احتمال شکست خوردنتان بسیار بالا خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بازی Ghost of Tsushima در تاریخ ۲۶ تیر به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و احتمالا برای پلی استیشن 5 هم در دسترس قرار خواهد گرفت.


ویجی لاگ: تمام جزییاتی که در گیم‌پلی ۱۸ دقیقه‌ای Ghost of Tsushima متوجه‌شان شدیم

تماشای ویدیو با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو

.کپی شد

https://vgto.ir/4dc

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *