۳۳ نفر از کارکنان استودیو Ubisoft Toronto اخراج می‌شوند

استودیو Ubisoft Toronto اعلام کرده است که ۳۳ نفر از کارمندان خود را اخراج می‌کند. البته این تعدیل نیرو قرار نیست روی فرایند توسعه بازی‌های Splinter Cell Remake و Prince of Persia: The Sands of Time Remake تاثیر بگذارد.

شعبه «تورنتو» شرکت Ubisoft تایید کرده است که ۳۳ موقعیت شغلی در دوره تازه‌ای از اخراج‌ها تعدیل می‌کند. این استودیو در بیانیه‌ای که در رسانه PC Gamer منتشر شد، اعلام کرده است که مشاغل خود را کاهش می‌دهد تا در شرایط بهتری برای پیاده‌سازی نقشه راه جاه‌طلبانه خود قرار گیرد. یکی از نمایندگان استودیو Ubisoft Toronto پیرامون این مسئله گفت:

یوبیسافت تورنتو تصمیم گرفته است که یک سازگاری مجدد هدفمند انجام دهد تا مطمئن شود که می‌تواند نقشه راه جاه‌طلبانه خود را انجام دهد. متأسفانه، این تصمیم روی نقش ۳۳ عضو تیمی که یوبیسافت را ترک خواهند کرد، تأثیر خواهد گذاشت. ما متعهد به حمایت همه جانبه از آن‌ها، از جمله انفصال و کمک شغلی، برای کمک به این انتقال هستیم.

عدم تاثیر تعدیل نیرو روی پروژه‌های استودیو Ubisoft Toronto

استودیو مذکور در حال حاضر روی نسخه بازسازی بازی Splinter Cell را در دست ساخت دارد. همچنین در اوایل ماه ژوئن، استودیو Ubisoft Toronto اعلام کرده بود در توسعه بازی ریمیک «شاهزاده پارسی: شن‌های زمان» (Prince of Persia: The Sands of Time) نیز کمک می‌کند. ریمیک بازی «شاهزاده پارسی» برای انتشار در سال ۲۰۲۶ آماده می‌شود. به گفته یوبیسافت، این دو پروژه تحت تأثیر اخراج‌ها قرار نخواهند گرفت.

استودیو Ubisoft Toronto

این اولین باری نیست که یوبیسافت امسال با اخراج کارکنان مواجه می‌شود. در ماه آوریل، این شرکت اعلام کرد که در حال سازماندهی مجدد بخش انتشارات جهانی و APAC است که منجر به از دست‌دادن ۴۵ موقعیت شغلی شد.

Adblock test (Why?)

منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.